Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatnám fel a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, (osztálytársam) akibe már elég régóta bele vagyok zúgva, és barátnőim még ezt nem tudták és úgy mondták hogy mennyire összeillek vele. Nem tudom, mit csináljak vagy hogyan hívjam fel a figyelmét egy kicsit hogy ne legyen feltűnő. Légyszi ne írjatok olyanokat, hogy még túl kicsi vagyok, csak olyan válaszokat várok amikkel tényleg segíteni akartok! köszi előre is! 13/L

2016. jún. 23. 22:55
1 2
 1/11 anonim válasza:

Próbálj olyan helyekre menni ahol ő is ott van, és ott tudsz hozzá közeledni, mivel nem olyan kötött a dolog mint a suliba :) jobban megismerheted a személyiségét és megtudhatod hogy mi jön be neki :)

18/l

2016. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 October15 ***** válasza:
Ha osztálytársad akkor mi itt a probléma? Semmi fura/feltűnő nincs abban ha közeledsz egy osztálytársadhoz. Ha nem vagytok közelebbi kapcsolatban akkor arra várni, hogy majd ő észrevesz eléggé haszontalan.
2016. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2016. jún. 23. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj a társaságába kerülni, vagy írj rá facebookon, stb...
2016. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké, majd megpróbálok többet beszélni vele...
2016. jún. 23. 23:01
 6/11 October15 ***** válasza:
Az fb-t már el is felejtheted. :D Abból csak az lesz, hogy jön a következő kérdés, hogy "Nem ír vissza pedig már látta! Most akkor nem érdeklem?!" aminek egyenesági következménye lesz az, hogy kiakadok és azt te nem szeretnéd. :D
2016. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. De akkor mit csináljak?
2016. jún. 23. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
megvan a száma?
2016. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem csak en az edzotarsamba vagyok beleesve es a bnőim nejem is mondtak hogy osszeillunk de nem tudjak hogy tetszik nekem. 13/l 
2016. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna nincs meg a száma...:/
2016. jún. 25. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!