Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van bármi olyan dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van bármi olyan dolog ami ha kiderülne egy fiúról akkor az elrémítene titeket és nem akarnátok beszélni vele többet?

Figyelt kérdés

Szóval a múltkor beszélgettem egy lánnyal és elmondtam neki a legnagyobb titkomat(egy szokásomat) és szerintem nem akar többet velem beszélgetni emiatt.

Nektek van bármi ilyen ami ha kiderülne akkor inkább nem beszélnétek a sráccal?

És ha van akkor mi?

15/f



2016. szept. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elmondod?
2016. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Attól függ, ki vagy?

2016. szept. 17. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha az nem perverzió vagy eltitkolt bűncselekmény, nem hiszem
2016. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen komoly a dolog. Ha betegség akkor természetesen elfogadom és próbálok segíteni :)

Ha szeretnél írj :)

2016. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, van:)
2016. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze h van. Pl. nagyon rossz tanulo, cigi
2018. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!