Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol őt keresem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol őt keresem, mit tegyek? Nagyon elfárasztott lelkileg a dolog. (? )

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne most egy külső véleményre mivel már hosszú idő óta érlelődik ez bennem.

nos hát úgy volt hogy....egy fiú, egészen pici korom óta ismerem és jó viszonyban vagyok vele. Nagyon sokat voltunk együtt "bandázni" amikor rám jött úgy 11-12 évesen hogy bele zúgtam meg minden :D először azt hittem hogy egy ilyen kis fellángolás. Aztán kezdett furcsa lenni az egész dolog... elkezdtem jobban figyelni, mire hogy reagál, mit gondolhat rólam. Emlékszem irtóra zavarban voltam a közelében. Egy év után azon kaptam magam hogy a szobámban bőgök (!!) mert régen találkoztunk...és ez így telt hosszú ideig. Elkezdett járni egy ismerősömmel (itt már 12-13 éves voltam) és hát én hülye meg támogattam őket... sokat vitáztak egymással..az lett vége az egésznek hogy mindenki összeveszett mindenkivel és nem beszéltünk...ez az idő nagyon megviselt engem....látni hogy mással törődik úgy mintha....na . csak fájt.....a sráccal jóban maradtam de nem tartjuk azóta sem a beszélő viszonyt..Aztán külön utakon jártunk egy darabig...de itt is folyamatosan agyaltam rajta...Mivel útközben máshogy adódtak a dolgok még kevesebbet láttam (félévente 1x ) Itt már éreztem hogy : "oké azt hiszem túlléptem rajta".így elment nagyon sok idő.... Majd gondolt egyet a "sors" és a legváratlanabb pillanatban futottunk össze...kb 2 éve nem láttam (vagy csak nagyon ritkán, itt már 15 voltam ) szóval megláttam..és ...és a tipikus lepkék a gyomorban meg vörösödés , meeeg akadozva való beszélés stb. annyit változott most is elcsuklik a fejemben a gondolat. Magas lett , de a hangja mély, elképesztően nyugodt , és értelmes. beszélgettünk, vagyis próbáltunk :D. mondogatta hogy régen látott és nélkülem a "bandázás" is odavan. szólt hogy fog írni. hát azóta sem írt pedig egy éve lehetett :D .

(16 éves vagyok ) azaz ami most van. Nem látom, pedig sokat ólálkodok a házuk körül (munka miatt). Tudom hogy van barátnője, ráadásul elképesztően szép...

Nagyon sokat hallok a fiú felől, sok pletyka kering róla, valamiért mindig úgy rendeződnek a dolgok hogy semmiképp se tudjam kiverni a fejemből. Kicsit szánalmasnak érzem magam amikor arra gondolok hogy 11-12 éves korom óta így vagyok ezzel.Az érzés amikor hiába van az életem legrosszabb napja, de látom hogy Ő "úgy" néz és mosolyog rám, és én vörösödött arccal , dúdolva, rózsaszín felhőket látva sétálok haza....mert ez így volt...minden találkozásunknál....mindegyiknél.Vagy amikor a puszta tekintetébe beleborzongok... Nem tudom minek lehet nevezni, inkább fájdalmas ez az egész. Nem tudom hogy csak ragaszkodás vagy mert hiányzik , de fogalmam sincs. És ami még durvább hogy ez a srác nem tud az "érzéseimről". nem terveztem elmondani neki, és ha jól látom nem is jönnek majd úgy a dolgok hogy bármit is mondhassak.Ugyan Két éve láttam mégis hogy hiányozna meg hogy szeretném? Nem tudom mi ez az egész... Nem értem magamat.

így külső vélemény? MI ez az egész? hogy tudom leállítani?Mivel tereljem el a figyelmem róla? Mit tegyek?...Bármilyen válasz jól jönne! Előre is nagyon nagyon nagyon köszönöm



2016. júl. 26. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Probálj egy kicsit kimozdulni pl:menj ki a parkba,az erdőbe,menj a barátnőidhez.Csinálj olyan dolgokat amik nem emlékeztetnek rá vagy amikor látod fuss oda hozzá és öleld meg hátulról és mond el neki,szerintem úgy könnyebb lesz neked is,hogy elmondtad,én is ilyesmi a helyzetben voltam,de elmondtam neki,nekem is könnyebb volt és neki is.


Remélem segítettem,további sok sikert :)!!

2016. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm szépen a gyors válaszodat:) ez az odarohanok és megölellek dolog már megtörtént ,de a vallomás részt hanyagoltam. Igazából nem merek úgy "próbálkozni" hogy van barátnője, mivel szeretném tiszteletben tartani a kapcsolatukat. De ez csak kifogásként szolgál mivel túl nyuszi lennék bevallani :D Így hogy 2 éve nem beszéltünk és hirtelen vallomást teszek, lehet hülyének nézne, vagyis elég érdekes helyzet alakulna ki :D
2016. júl. 26. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem fogod tudni elterelni a gondolataid míg meg nem kapod, vagy legalább meg nem próbálod megszerezni. Sajnos ez van, mindig az elérhetetlen után vágyakozunk, ilyen az értékrendunk. Nem mondom hogy keress mást, mert akkor is ő kene, ezzel annyit érnél el hogy egy embert hülyének néznel.. Szóval ez nem jo, figyelj te is ugyan úgy kezdemenyezhetsz. Irj ra, hívd fel. Beszélj meg vele egy találkozót. Aztan majd lesz valami. Ne görcsölj ra. Ha össze jön az jo, ha nem akkor legalább megpróbáltad, es jobb lesz túllépni hidd el. Tedd meg! Ne holnap.. Most! Keresd fel!
2016. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!