Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én őt szeretem ő, pedig egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én őt szeretem ő, pedig egy másik lányt. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akivel már születésünk óta ismerjük egymást. Egy ideje számomra több, mint barát. Egy kis ideje már tudja egy osztálytárs "jóvoltából" -.- mit érzek.Mikor találkozunk mindig nagyon rendes, de ha közösségi oldalakon szeretnék vele beszélni akkor elég bunkó. Nem köszön csak pár szavas válaszokat ír. Biztos forrásból tudom, hogy neki az egyik osztálytársam tetszik, aki, szebb nálam. Viszont a csajnak nem jön be, de őt állandóan keresi és ír is neki. Ezek mellett még lehet esélyem?

2016. szept. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másik csaj teljesen lekoptatja és a maga alatt lesz a srác akkor ápolod a kicsi szívét és akkor megjön az esze ;)
2016. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, most a csaj pont elkezdett járni egy másik fiúval...:)
2016. szept. 19. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Tinikorban sokszor a féltékenység a "szerelem" fokmérője. Kezdj el egy haverjával kavarni. Lehet, hogy ettől megjön az esze.
2016. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!