Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fel eve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel eve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de ittam es elcsattant egy Csok egy masik fiúval egy buliban?

Figyelt kérdés
Az a fiú nagyon hajtott ram de a baratom többször elküldte es Enis vagy 5x mondtam neki, hogy hagyja abba, de aztan elment a baratom es ez a fiú ujra lekapott es ha egy másodpercig is de engedtem neki. Nagykn bánom, elmondtam a barátomnak, kivsit szineztem, mert ha megtudja h engedtem neki, hiába kevés ideig ,dzakit, pedig en tenyleg sueretem. A fiú csinált egy kepet ahigy lekap es nem hajlando kitörölni es fenyegetőzik, pedig azt mondtam a barátomnak ,h azonnal elmentem a helyszínről , pedig vele buszoztam meg egy ideig . es igy megbicsajtott. De ha kiderül ??? 17/l Győr
2016. máj. 31. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
dehogy szereted a barátodat... ha szeretnéd nem tennél ilyet... vagy nem ínnal...
2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De vele voltam vegig a buliban , ez a vege volt es kihasználta a srác h elment a baratom
2016. máj. 31. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

te értelmezed amit írsz vagy csak úgy leírtad?

akármennyire kihasználta a helyzetet és akármennyire ittál te akkor is engedted

2016. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit szineztél a történeten? Már kiderült,hogy gerinctelen vagy, de azért annyi gerinc mégis legyen már benned,hogy elmondod az IGAZSÁGOT!

Ékes példája vagy te is annak,hogy sok lánynak a bunkók jönnek be (még akkor is, ha ezt még maguk elől is titkolják).

2016. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gnómok vagytok.
2016. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem miért szidjátok szegényt, egy csók nem meg bocsáthatatlan bün,és nem is akarta

Akkor meg?

2016. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ő érti, hogy nem direkt volt, és hogy erőszakos volt veled a srác. Ha megbocsátott, legalábbis értenie kell, hogy nem azért történt, mert érzelmeid vannak vagy vonzódsz más iránt, hanem mert részeg voltál, és valszeg fel se fogtad, mi történik. Lehet, hogy kell egy kis idő, hogy túltegyétek magatokat rajta, de nem hinném, hogy ebből akkora baj lesz majd. És jól tetted, hogy elmondtad neki, fő az egyenesség. :)
2016. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
legközelebb ne igyál
2016. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ti nem ertitek a lényeget... a srác nem megerőszakolta ami ellen nem tud ugye mit tenni hanem elkezdtek csókolózni úgy hogy mindkét fél akarta... az hogy részeg volt miert lenne kifogás? megtortent vagy sem? ugyanúgy engedted neki és ugyanannyira akartad mint akivel csináltad... ahogy lelep a barátod rögtön mással kezdesz... neked hogy esne ha megtudnad hogy a pasid más csajjal smarolt saját akaratából? negcsaltad a pasid amire nincs bocsánat... ha megbocsájt neked akkor ugyanakkora tuskó mint te... sokkal fontosabb neked hogy igyál mint a barátod és sokkal fontosabb hogy smarolhass csak neked mindegy hogy kivel... ezt nevezed szeretetnek???
2016. jún. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

"az hogy részeg volt miert lenne kifogás?"


Mert az ember részeg énje nem az igazi önmaga.

2016. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!