Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bejelölnétek olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bejelölnétek olyan lányt facebook-on akit csak buszon láttok?

Figyelt kérdés
Van egy lány,múltkor láttam buszon,elég feltűnően nézett,nekem tetszett is.Egy faluban lakunk,de nem ismerem.Bejelölnétek a helyemben,és ráírnátok? :D
2016. szept. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze
2016. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Mivel csak ismerősöket, barátokat jelölök be. Én amúgy egyből törlöm az ismeretleneket.
2016. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
énis is látok egy lányt minden reggel a buszon, de sajna nemtudom a nevét, egyébként ráírnék természetesen.
2016. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberek. Látsz egy lányt, tetszit is nekted. Akkor legyetek már annyira pasik, hogy próbálkoztok :D
2016. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy jelöltem fiut :D de nem igazán tudom hogyan tovább visszajelölt de nem mertem ráírni :D

15 L

2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen helyzetben voltam régebben (szintén busz tetszett egy csaj kb 16-17 én19)én be is jelöltem Bárcsak nem tettem volna... sok idő volt mire vissza jelölt de végül vissza jelölt... És hát nem lett belőle semmi különösebb MÉG beszélgetés sem csak pár sor mert zárkózott volt legalábbis velem szembe nem volt rám vevő . Pedig nagyon jó kitalált ürüggyel írtam rá és érdeklődtem is iránta suli stb...De röviden válaszolt és nem is azokra amiket kérdeztem v nem is válaszolt rá..:D :D Irántam nem érdeklődött pedig normálisan közelítettem felé nem vagyok emo páwa vagy ehhez hasonló szarok adok magamra nem szar cuccokba járok De szegény kis butuska nem vette a lapot. Rögtön avval válaszolt h van barátom. De biztos h nincsen neki mert sehol nincsen erre utaló dolog és mindig egyedül v tesó van nem is ez a lényeg ha nem az h nem is volt olyanról szó h járnék vele v hasonló h ezt írja. Ismerősök vagyunk fb írtam is rá megint nem régiben h mi van vele de annyira képtelen szarember h elküldjön a gecbe v h válaszoljon..

A buszon ugyan úgy látjuk egymást de nem is köszön v pl múltkor volt szabad hely mellettem de nem ült le.

Kérdésedre válaszolva én biztos nem jelölnék be még egyszer egy csajt akit a buszon látok mert kellemetlen helyzetek tudnak kialakulni...


Egyébként te mit írnál rá?:) :D

2016. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 20:31 vagyok


Ráadásul ha nem úgy jön össze a dolog ahogyan te azt tervezted vagy is nem akar többel semmit akkor majd a buszon jókat röhögnek a barátnökkel h tevoltál az a szerencsétlen aki ... :D

2016. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem is igy jelölt meg a fiu a buszrol elotte valo nap latott a buszon, ugy tett mintha nem nezne :D csak kozben en eszre vettem hogy mikor oda nezek gyorsan masfele nez :D masnap megjelölt facen. De nem irt ram :) mikor csináltam uj facet magamnak en bejeloltem ot es o ram irt :) semmi nem lett koztunk, de nagyon lajkolgat plusz ha ossze futunk az utcan vagy buszon sunyiba nez es en bevallom elvezem hahah :D
2016. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!