Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire ribis viselkedes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ribis viselkedes?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy barati tarsasagban egy sraccal meg a nyaron. Tobb napot egyutt toltottunk(az egesz tarsasag, szoval nem csak kettesben) es ugy jott ki a lepes hogy az utolso ejszaka a sraccal egyutt aludtunk egy takaro alatt, egy parnan meg minden. (Nem volt semmi csak orakat dumaltunk es egyaltalan nem jon be amugy) Eddig nem gondolkodtam azon hogy ez akkora dolog lenne, de itt is egyre tobbet olvasom, hogy mekkora szam mar az is ha ket 17 eves, akik fel eve jarnak egyutt akarnak aludni. Ti mit gondoltok errol? Koszke ha idaig elolvastad a random kerdesemet fel 12 elott par perccel😅 ((Meg jobban megkoszonnem ha valaszolnal is.))

2016. szept. 21. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mire?

Arra, hogy ez mennyire ribis?

Semennyire.

Le**optad?

Akkor ribis.

Nem?

Akkor nem.

Mi ezen a bonyolult?

2016. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én fél 12 után pár perccel olvastam el, de szerintem semennyire sem az.
2016. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ribis ha nem történ se petting se közösülés.
2016. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!