Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ribis viselkedés nem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal, igazából már első randin témába került mit kéne csinálni. Megnézné, hogy mennyire kemény a farkam, hogy bírom a kiképzést aztán meglátjuk működne-e a továbbiakban.


Hát bmeg... Fontos a szex de ne indítsunk már így, és egyébként is, lenne véletlen gond, azt orvos segítségével lehet kezelni erre vannak a potencia bogyók nem? Meg egyébként is, milyen hozzáállás ez, és mi van ha nem tökéletes az első, vagy alapból hamar elmennék...


2015. jan. 2. 17:36
 1/10 RRR ***** válasza:
szerintem tesztelt
2015. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem prűd vagy, a csaj meg csak nem szereti a zsákbakukit szerintem
2015. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
én felálltam volna az asztaltól és kisétáltam volna az ajtón.
2015. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez h***e k***a mar bocs a kifejezesert...

Hagyd ott a nyavajab keressen maganak megfelelo p*****z palit.

2015. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A jó szex a jó kapcsolat egyik alapja,tehát nem csoda,ha ez a téma is szóba került.Szerintem is oldódj fel kicsit.
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

ez jó....utánna meg sír hogy csak 1 bas.ásra kell a psiknak.

Ilyen lány mit vár???

de azért a teszten ess át.

ha megfelelsz akkor lesz több, ha nem akkor is élveztél 1-et:XDDD

2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én valahol őt is meg téged is megértelek. Tényleg fontos a szex, és én sem jönnék össze senkivel hosszú távra, akivel rossz a szex. Viszont az nem első alkalommal derül ki, az első néhány aktus általában tömény bénázás, kell idő, amíg egymásra hangolódik két ember, tehát elsőre csodát várni hülyeség. Az meg, hogy eleve így kezdi, nem igazán használja az ő ügyét, tekintve, hogy ha előre bestresszel téged, akkor nem tudom, mégis mit vár. Viszont céltudatos a hölgyike, vagy csak azt hiszi, az ilyen hozzáállással szerez pasit hosszú távra. Nem azért, én is meg szoktam beszélni a dolgokat első szex előtt a pasikkal, na de nem így... Ez így elég alpári, hogy úgy mondjam. De legalább tudod, hogy nem az eseted az ilyen céltudatos és szókimondó lány. Ezt meg is beszélheted vele különben.


Személyes véleményem, hogy ez eléggé kétségbeesetten és kiéhezetten hangzik, ami nem lehet túl szexi a szemedben. Úgy érzem, eléggé kiábrándultál belőle. Vagy ha tévedek, akkor mindenképpen szólj neki, hogy fogja vissza ezt a hozzáállást, mert nem tartod vonzónak.


22/l

2015. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna első randin ilyenről beszélni,nekem túl ócskalotyó"duma ez.Biztos mindenkivel így beszél,aztán kipróbálja..nem megy dobja.
2015. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
RINGYÓ
2015. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez igazán érdekes.Ismerkedni ismerkedne de nem kapcsolat céljából ha nem szex céljából.Szerintem.

Kapcsolatba megbeszéli az ember a szexel kapcsolatos kérdéseket de nem ilyen formába :D Egy kissé gondolom meglepődtél a hölgy fellépésétől.

Szerintem ez olyan dolog ha egy olyan srácnak mondta volna ezt aki ő maga is hasonló mentalitású az lehet hogy meg sem lepődött volna. Mivel te másként gondolkodsz így nem feltétlen ő lesz a számodra megfelelő ember.

2015. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!