Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszemelt lánnyal hogy kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemelt lánnyal hogy kezdjek el ismerkedni? Ugyan abban a városban lakunk, sajna ritkán szoktam látni a városban. Facen hogy írjak rá, nem akarom hogy sablonosnak; nyomulósnak látszódjak? Elég szép lány, nincs barátja s ezt kihasználnám 😊.

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy mind ketten 15 évesek vagyunk.Van facebookja.Bejelöljem?
2016. szept. 22. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze,jelöld :) Aztán csak írj rá. Mindegy mit :D Csak természetes legyen az egész,ne erőltetett. Sok sikert :D
2016. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szeretem, ha egy fiú facen akar ismerkedni velem, de mivel neked nem nagyon van más lehetőséged, mondjuk, hogy elfogadható.

De ha találkoztok, trükközhetsz is, pl véletlenül nekimész és leöntöd itallal, kárpótlásul pedig elhívod egy üdítőre, vagy szimplán beszédbe elegyedhetsz vele, ha pl bevásárló központban találkoztok, ő nézeget egy terméket, és te mondod, hogy már kipróbáltad, s bevált. Vannak apró dolgok, aikkel felhívhatod magadra a figyelmet, csak kreatívnak kell lenni. ;)

Sok sikert! :)

2016. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #3 a mi városunkban csak interspar meg Tesco van 😂😂.Priviben írnál pár módszert pls?
2016. szept. 22. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
LE NE ÖNTSD!!!!!!!
2016. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!