Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik nekem miért ír vissza ritkán és nagyon röviden, holott tudom, hogy én is bejövök neki? 17/f

Figyelt kérdés
Mármint kicsit rosszul esik és nem ad valami sok önbizalmat :(

2016. márc. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet elfoglalt, lehet, hogy sokan beszélnek még vele rajtad kívül, lehet hogy nem szeret írogatni, vagy nem tud mit írni. milliónyi oka lehet. nem érdemes találgatni - és megkérdezni sem, mert az követelőzésnek tűnik.


ne chatelj vele, hívd el kávézni, fagyizni, akárhova, találkozzatok személyesen, akkor látod rajta, hogy veled foglalkozik-e, épp milyen kedve van és hogyan fogadja, amiket mondasz neki. ha te is bejössz neki, akkor nincs mitől tartanod, de még az is jobb, ha kikosaraz és megmondja, hogy nem jössz be neki, mintha csak emészted magad ennek a lehetőségén, miközben talán teljesen alaptalan...

2016. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bar fiú vagyok, de válaszolok.

Én utalok írogatni...Számomra annyira unalmas, es személytelen, hogy csak... Egyszerűen unom az írást. Szóval én ezert tennék ilyeneket.

2016. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a szitu!
2019. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!