Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mert teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés

A barátom egyfolytába a barátnőmmel irogat. Elméletileg pár hete tetszett neki. Három napja vagyunk eggyütt. Folyamatosan irnak, de ha beszállok akk a barátnőm lelép. Elmegyek azonmal visszajön.

Teljesen kiakadtam. Már sírok. Szerintetek szerelmes a barátnőmbe????

14/l


2016. szept. 22. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. De ezt te is tudod nagyon jól.

Egyszerűen kérdezz rá barátnődnél és nála is.

Mond hogy nagyon rosszul esik neked, s még ha tényleg megcsalna vele is jobb lenne mint kétségek közt őrlődni.


De lehet hogy csak egyszerűen tud vele olyanról beszélni amiről veled nem. Három nap az lófasz, feszültség sem oldódott fel köztetek, s mivel együttvagytok így tud vele kockázat nélkül beszélni, nem feltétlen arról.

De három napba bele ne halj, 3 év után megérteném a reakciót.

Kérdezz rá, szerintem a 2. lesz.

2016. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem fog tetszeni, de szerintem a barátnődet akarta feltékennyé tenni azzal hogy veled kezdett el járni
2016. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!