Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha ebben a helyzetbe...

Normális, ha ebben a helyzetben kiakadtam nagymamámra, valamint keresztanyámra?

Figyelt kérdés

Ma felhívott este mama, hogy papa telefonját kicserélték (alap Nokia készülék), és menjek el beállítani az időzáras billentyűzárat a telefonon. Ekkor eldurrant az agyam és nem hagytam szó nélkül.


Keresztanyám (anya húga) folyton ott van mamánál, de tényleg folyton. Reggel 9-10-től este 8-9-ig a hét szinte minden napján, szinte csak egy-két nap nem. Egyáltalán nem idős, 39 éves, de azt mondta mamának, hogy 'nem ért hozzá' holott az összes telefonja Nokia volt.


Nem mellesleg keresztanyám iszonyat okosnak gondolja magát, akkora szája van, mint a bécsi kapu. Ebben az esetben engem rég elküldött volna vissza, anyukámba, meg azért is, ha annyit lennék mamáéknál (volt rá példa, hogy kisebb koromban (11 évesen) nagyszüleimhez mentem az otthoni dráma miatt, de 10 nap után haza küldött, hogy meddig akarok a nyakukon élősködni!!)


Nagymamám is kavarja folyton a dolgokat, inkább nem is részletezem.


Este halál idegbetegen hívtam fel apát emiatt. Oké, neki van igaza, hogy $z@°jam le, de akkor sem olyan egyszerű...


Normális a reakcióm?


21l



2015. aug. 14. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem nem normális a reakciód. Nyilván a piciny agyaddal az eszedbe sem jutott, hogy bizony vannak emberek akiknek minden mütyür mint mobil vagy laptop vagy tablet kínai. Én nem tartom magam buta embernek, mindenről tudok beszélni, érdekel sok minden, nekem is van okos telefonom, de még az időt sem tudom beállítani. Egyszerűen nem értek hozzá.

Azért mert nagynénédnek volt nokia telefonja még lehet nem ért hozzá.. De nyilván neked eget verő dolgod volt, hogy nem tudtál segíteni nagyanyádnak..

2015. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Normalis. De azert nem art ha lehiggadsz es nem mesz a mamadekhoz surun.

Sajnos a nagynened ilyen es ilyen is marad. A nagyszuleid meg elturik neki, hogy igy vselkedik. Nem tehetsz semmit, ezen ne ragd magad, ne idegeskedj!

2015. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: nem egy Nokia telefonja volt. A normális, ha hozzá sem nyúl a telefonhoz, csak annyit mond, hogy 'nem értek hozzá?' Nem hinném, hogy a telefonjaival csak annyit csinál /t, hogy a zöld gombot megnyomja, ha hívja valaki


#2: elhiheted, nem is nagyon megyek gyakran...

2015. aug. 15. 00:07
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem, ezt most túlreagáltad. Érthető, ha ilyen feszült a viszonyotok a keresztanyáddal, de ez esetben simán el tudom képzelni, hogy tényleg nem tudja, hol kell ezt beállítani. Én a koromhoz képest elég ügyesnek tartom magam a kütyük kezelésében, de van, amit én is egy óráig keresgélek, vagy feladom, és megkérdezem valamelyik gyerekemet:-)

Nem kell mindenre ugrani, nagymamád nem tehet keresztanyád hülyeségeiről, és most rajta verted le a feszültségedet, amit nem ő generált benned.

2015. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Ilyenen fennakadni gyerekes dolog. Segítséget kértek. Az még gyerekesebb, hogy apádat is megkínáltad a történeteddel. 21 éves vagy? Agyilag kétlem.

Ebben a családban úgy érzem, csak te vagy a tökéletes.

Messze laknak? Nem érsz rá? Akkor mondtad volna azt.

nem szeretném, ha az én unokám lennél.

2015. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyesnek, egy 39 eves siman erthet a telefonokhoz, foleg ha alap, tehat nemis okostelefonrol van szo.
2015. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#1: este 8 környékén, a hétvégi ebéd bevásárlása közben bocsáss meg, hogy ott helyben nem dobtam el a kezemből mindent, és mint a h÷lye nem indultam el a kocsihoz és mentem el nagymamámhoz...


#5: becsmérelni, azon csámcsogni, hogy épp ki van lakkozva a körmöm, valamint élelmiszert vinni jó vagyok számukra. Ja... Elnézést, hogy a külföldön dolgozó apámat felhívtam, majd a 'mi a helyzet?' kérdésére válaszolni mertem

2015. aug. 15. 00:14
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
túl reagáltad
2015. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Annyira gyerekes dolog mindenkit lepontozgatni, aki nem veregeti meg a válladat, hogy milyen ügyesen behisztiztél:D Ha csak a saját véleményedre hajazó válaszokat fogadod el, minek írsz ki ilyen kérdést? Mindenkitől megerősítés kell 21 évesen, még egy ilyen "vihar a biliben" típusú, egetrengető problémához is?
2015. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én nagyanyám rosszabb. :D Tegnap hallom amint a kapualjban mondja a szomszéd asszonynak, hogy ő ha nem tud valamit akkor megnézi az interneten! Mert ott minden megtalálható! Meg a fr*ncokat nézi meg! A telefonját sem tudja használni, nem bír leírni egyedül egy üzenetet sem, erre azt hazudja, hogy még az internethez, laptophoz is ért... a többi hazugság ami elhangzott úgyse érdekelne. :D Egyébként ne menj át! Kakkantsd le őket!
2015. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!