Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú és én nem tudom hogy neki is én vagy nem?

Figyelt kérdés

Most gondolom sokan mondanátok hogy hát akkor kérdezd meg, de ez nem olyan könnyű, mert csak annyi hogy egy suliba járunk és így ritkán látjuk egymást. Persze már beszéltem vele, nevettünk meg mentünk is együtt félútig haza. NA de a lényeg hogy nem tudok csak úgy odamenni mert mindig más fiú haverjaival van. ÉS ha félre hívnám eléggé néznének minket, és gondolom nem csak én vagyok oda érte. És a kérdés az tulajdonképpen az hogy hogy tudnám felkelteni a figyelmét és esetleg hogy ő kezdeményezzen valamit


előre köszönöm mindenkinek :)



2016. szept. 23. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan hogy valamit csinálsz aztán odáig van érted meg vissza. Meg kell hogy fogd valamivel, ami neki tetszik benned. Ha ez nincs meg akkor... De hát nem tetszhet mindenkinek mindenki.
2016. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom de amikor beszélünk akkor nagyon jól elvagyunk, nagyon sokat nevetünk csak az a baj hogy keveset, mert én odamenni nem merek . És tulajdonképpen én azt szeretném amikor egyik teremből rohanunk a másikba és nem is lenne időnk beszélni, vagy ha csak elsétálunk egymás mellett akkor hogy tudnám felkelteni a figyelmét vagy hogy legalább csak rámnézzen és nézzen
2016. szept. 23. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Ha nem mersz odamenni az nem baj nem neked kell kezdeményezni legalábbis normális esetben. Ha az eset nem normális, akkor a fiú vagy nem mer kezdeményezni mert fél, vagy csak ez őt nem érdekli és úgy van vele hogy majd te. Az hogy hogyan tudnád felkelteni az érdeklődését...talán ha random találkoztok köszönj neki ha nem úgy volt eddig(mondjuk az előreköszönés is az ő feladata lenne) vegyél olyan ruhákat amik esetleg még nem voltak a ruhatáradba, sminkelj ha eddig nem tetted( nem tudom hanyadikos vagy persze ha eléred a 7. 8. osztályt szerintem nyugodtan sminkelhetsz) de ne nagyon, csak egy KIS szempillaspirál, ha vannak bőrhibáid korrektor. Szerintem ha nem megszokott külsövel mész, azért ne legyél kihíó, akkor mindenképp meg fog nézni, belsőle meg legyél full természetes. Remélem tudtam segíteni
2016. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm :)
2016. szept. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!