Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megmagyarázná, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmagyarázná, miért van ez?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki nagyon csinos, vékony, kerek feneke van, külsőleg egyetlen hibája az arcán van, méghozzá az, hogy oldalról nézve olyan a feje, mintha jól agyoncsapták volna egy serpenyővel. A homloka egy síkban van az állával, így laposnak tűnik az arca. Ezek mellett rendkívül intelligens, kedves, aranyos, mégsem kell senkinek az arca miatt. (Onnan tudom, hogy emiatt nem kell senkinek, hogy többször is kibeszélték a háta mögött. Azt mondták róla, hogy testre bombacsaj, de az arca elviselhetetlen.) Nem létezik tökéletes ember, de a fiatal korosztály szinte csak a külsőre tökéletes lányokkal jön össze. (Tisztelet a kivételnek!)

2016. szept. 23. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
És leszögezném: legjobb barátnőmről van szó.
2016. szept. 23. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igy láttatlanba nem tudom/nem tudja senki megmondani :( képet kellene küldened :)

Hány éves vagy? 17f

2016. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kort kérhetek? :)


Nem muszáj 15-18 évesen pasizni.18 felett is lehet, s 18 felett.. Lehet inteligens srácokat találni, akik nem néznek ilyen apróságokat.

Tudod miért nem kell a pasiknak? Mert híre van. HÍre van, kibeszélik. Már elnézést, de senki sem szereti ha kibeszélik, de ha valakit kiközösítenek, akkor lehet bomba nő is...(volt ilyen osztálytársam)

Egyébként meg nem akkora gond az arca, sok lány, aki lehet hogy nem szebb arcú, féltékeny a testére...

2016. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok, Ő 16.
2016. szept. 23. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Kibeszélik azért is, mert szünetben át meri nézni az anyagot, amiből írnak. Idézem: "Mekkora gyökér." "Nincsenek barátai, azért csinálja."
2016. szept. 23. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert 14-16 évesen nem mindegyik lány akar d*gni és ezért nézik az arcot. Mert van olyan felnőtt aki ronda az arca de a s*gge m*lle jó és mégis sok pasija van volt.
2016. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!