Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a fiukat, valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a fiukat, valaki megmagyarázná ezt, hogy miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van a suliban egy lány akit körülzsongnak a fiuk , min. 8 max. 15 pasija volt eddig , pedig csak 12 éves!! Ráadásul nem is szép , sőt ocsmány. 80 kg és 162 cm körül van , redőznek a hájai és tiszta narancsbőrös , régi rossz gúnyákba jár , de persze push up melltartóba. A haja teljesen tönkre van menve a sok festéstől és a vasalástól göndörítéstől stb. 2-es 3-as tanuló és csak úgy szerzi az egyeseket. 3kg smink van rajta és a képe tiszta narancssárga a sok alapozótól. Neten csöcsös , csücsörítős képeket rak fel. Ebbe mi a vonzó???

2016. aug. 7. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet belul kedves?

de lehet csak egy r*bi...sok van beloluk. fogadd el. ne idegesitsd fel magad mert kar. majd kihasznaljak megbasszak. es nezhet majd maga korul.

2016. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy könnyen meg lehet... Érted
2016. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi vonzó...
2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy te mutatsz rossz képet róla, valójában pedig nem is annyira vészes? Mert ahogy észrevettem, nem kedveled ezt a lányt, így talán túltoltad a negatív tulajdonságait...
2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak irigy vagy rá azért hordod le mindennek itt.
2016. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az irigység nagy betegség
2016. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoz vele ezek nem lehetek valami tartalmas kapcsolatok
2016. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok irigy rá. Nem csak én gondolom így.
2016. aug. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!