Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

3x tetszett igazán úgy fiú, akiről még nem csak álmodoztam, de álmodtam is..:D Az egyik gyerek az egy nagy izmos gyerek volt, aki 15 volt én 13, de a srác kinézett 20-nak is. Mostanában meg mindig az ilyen vékony gyerekek tetszenek. És olyan ciki bárkinek is bevallani, hogy nekem az a véknya gyerek tetszik, mert én se vagyok kövér, de nem vagyok vékony se. Tipikus olyan az alkatom, hogy fogyni sajnos mar nem tudok, mert ilyen az alkatom.

És nem ciki ha vékonyabb fiúk jönnek be? Most tizedikes vagyok és egy kilencedikes srác jön be..

16/L



2016. szept. 23. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Aki meg ezért "basztatna" az az igazán gyerek.

16/l:)

2016. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az okos tojás/stréber típusok jönnek be. Szerintem ez a szép ebben az egészben. Mindenkinek más jön be és ez így van jól. :) Részen ezért is fordulhat elő, hogy olyanok is találnak párt, akik nem a kornak megfelelő szépség ideált testesítik meg.
2016. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) jár mindenkinek a zöld pacsi, aki normálisan válaszol:) szóval segítsetek, mert egyre iobban belehabarodtam a fiúba és gyakran egymásra nézünk, de vagy ő kapja el a tekintetét vagy én. És zsánerem a csávó, de valamiért mégis taszít..nem tudoom:( (ezt a mondatot ne ilyen nyávogós-hisztis hangon képzeljétek el:D )
2016. okt. 21. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ez nem ciki :) en se vagyok az a vekony lany de nem is az a kover es a baratom vekony nagyon :) de megis jol megvagyunk es ezt ne szegyeld :)
2016. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan, dehogy ciki :D Mindenkinek más típus tetszik, teljesen normális. Nekem pl a nagyon duci emberek jönnek be x3
2016. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!