Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ciki torteneteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem ciki torteneteket mondani ami veletek tortent meg?

Figyelt kérdés

Olyan hosszabb kifejtosebbre gondolok.

Elore is nagyon nahyon koszii



2016. aug. 12. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszülettem
2016. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lekapartam a péniszemről a túrót es a batatnőm elcsúszott benne
2016. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer otthol hagytam a bérletem és megbüntetett az ellenőr a buszon.😂
2016. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel az elso randinkon beleejtettem a wcbe a kesztyumet. Gondoltam oke,semmi gaz,ugysem veszi majd eszre. Kimentem,az elso kerdese az volt,hogy hol a kesztyum:D Kenytelen voltam elmondani,de nem volt gaz,nagyon nevetett.
2016. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 vagyok, párom 23. Egy állatos vásáron voltunk, az ő kézzel készített nyakörveit árultuk, mellettünk egy csaj a sajátjait. Tudni kell, hogy nagyon alacsony és vékony vagyok, ezért kb 12-nek nézek ki, a párom pedig kicsit idősebbnek néz ki, mint amennyi.

Ott álltunk, fogtuk egymás kezét, mikor a csaj gondolta beszélget velünk egyet. Kezdeményezésként megkérdezte a páromtól, "Ő a te lányod?"

Persze besirtunk, és arra számítottunk, hogy a húgának néznek majd, de ez azért asszem túlzás volt :D

De legalább vigaszdíjként meghívott minket egy-egy kávéra :D

2016. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!