Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány kicsit furcsa? 16/L

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy az vagyok, általában valami olyasmit, hogy "fura de jófej".

Sokszor mondok odanemillő, meghökkentő dolgokat, másképp látok bizonyos dolgot mint az osztálytársaim nagy része.

Persze az ízlésem zenék terén meg ilyesmik terén is teljesen más, de attól még nem is lennék fura.

Vannak különös szokásaim, és a vicceim is sokszor kicsit morbidok.

Ez baj?



2016. szept. 25. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tuti van olyan srac akinek bejon
2016. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
hát az atlagos unalmas ezert jo ha valaki fura de azert ha kiskutyakat boncolsz a vicceddel az mar nekem is sok xD de amugy ha azet nem ilyenrol van szo akkor nalam előny is :D
2016. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
(az osztályomból nem közösítenek ki, teljesen része vagyok az osztályközösségnek, bárkivel el tudok beszélgetni.)
2016. szept. 25. 10:16
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is furcsa vagyok, és
2016. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

És nálam alap, hogy csak furcsa lánnyal jönnék össze.


Amúgy kíváncsi lennék, miket látsz másképp, mint a többiek, és milyen ízlésed van pl. zenék terén.


17/f

2016. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem zavar, nem mindenki "tökéletes" mindenki más.. És nem furcsa, jöhetsz hozzám :D


17f

2016. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A morbid viccekért odáig vagyok meg vissza :D

Szerintem ez a szintű "furcsaság" (mondjuk szerintem ez még nem az) senkinél nem lenne kizáró ok.:)

2016. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 13 fiu mondta hogy fura vagyok (akik az elejen akartak tolem valamit )

Meg ugy majdnem minden ismerosom mondta mar ezt nekem legalabb haromszor😌

Sokszor bant..de ez vagyok en

2016. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Enis pont ugyan ilyen vagyok :D 2evvel fiatalabb kiadásban :D rám is szoktak ezt mondani, hogy fura, engem is kedvelnek es a morbid vicceim is nagyon fárasztóak, de megis nekem eddig az jott le, hogy a fiúknak kicsit sem visszataszító :D ugyhogy szerintem emiatt fölösleges aggódni! Nem vagy egyedul 'fura'! Amugy meg nem rossz, ha kicsit 'egyedi' vagy!
2016. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mintha ikertesók lennénk... Én is 16 vagyok, most kezdtem a 9et de már 2 fiú is kedvel (nem is kicsit) szóval nem lesz neked sem problémás szerintem
2016. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!