Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, érdemes 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes 18 évesen elkezdenem udvarolni egy 21 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 81 eves lennel akkor is tobb eselyed lenne :D A 21 eves lanyok a gazdag agressziv alkeszokra buknak.
2016. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem igaz :D én is 21 vagyok, és őszintén szólva nem járnék fiatalabb fiúval, de volt már olyan eset, hogy tetszett egy 19 éves fiú, úgyhogy ha megtetszel neki szerintem lehet belőle több :)
2016. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Egyáltalán nem nagy a korkülömbség. Ha nem teszed meg, akkor sohasem fog kiderülni, hogy összejönne-e veled, és akkor mindig ott lesz a kérdés, hogy mi lett volna, ha megteszem? De nem tettem, így most itt vagyok ezzel a kérdéssel és a lány nélkül. Ha meg megteszed és nemjön össze, akkor legalább tudod, hogy én mindent megtettem, hogy sikerüljön, de az élet ilyen, vagy sikerül, vagy nem. De megpróbáltam. Ha meg mégis összejön, akkor meg örülhetsz neki. Ilyen egyzerű. Mindig bátornak kell lenni, és mindent meg kell tenni a saját boldogságunkért.
2016. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes lenne.
2016. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is 16 volt én meg 19 mondjuk már akkor kinézett kb 24 nek azota négy éve egyutt vagyunk ha bár mondjuk vannak viták ami szerintem a korából fakad meg gyerekes de hát szeretem elfogadom majd megkomolyodik
2016. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!