Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire imponál, mennyire kelti fel az érdeklődéseteket ha egy kb 20 éves srácnak "menő" autója van?

Figyelt kérdés
Ha igen, azt is írjátok le légyszíves mitől számít az autó menőnek (pl márka, lóerő, tuning, bőrülés stb.) Érdekel mennyire igaz ez a sztereotípia, hogy ez bejön a lányoknak! És kort is kérlek!

2016. szept. 26. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
nekik csak az szamit
2016. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Bejön mivel azt jelenti, hogy biztos anyagi háttere van. Viszont nem negatívum az se, ha nincs kocsija.
2016. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
A nőknek a státusz számít minden esetben, a társadalom normái alapján elfoglalt pozíciód. A kocsi ezt erősíti, ahogy az izmos test is, vagy épp a mindenkin átgázoló személyiség. Azt szimbolizálják, hogy erős vagy. A nőknek pedig ez az egyetlen komplex dolog ami számít, a kivételek száma igencsak elenyésző, főleg az új generációt nézve.
2016. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Maga az autó lehet felkelti az érdeklődésem (imádom őket), és az is vonzó, ha az illető jól vezet, de távol álljon tőlem, hogy ez bármennyire is befolyásoljon a párválasztásnál. Attól nem lesz senki értékesebb, hogy egy fullos verda előtt feszít (engem inkább taszít, ha valaki így akar becsajozni). Esetleg az imponál, ha ő is legalább annyira szereti a kocsikat, mint én, mert akkor már van egy közös pont :) 27/N
2016. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Inkabb komikus hatast kelt. Egy 20 eves kisfiu kizart dolog hogy megdolgozott volna a kocsiert, az meg nagyon szalmas hogy az anyutol kapott kocsival probalsz meg a pinaert fizetni.
2016. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy semennyire vagy negatívum...attól függ. Ha van neki egy valamilyen nem túl drága autója amit tényleg használ is és szüksége van rá, nem menőzik vele, akkor oké, különösebb jelentőséget nem tulajdonítok neki, ha amúgy is odáig vagyok érte akkor természetesen jó dolog hogy fuvarozva van néha a popóm, de ennyi:D Ha drága autója van amit a szülei vettek neki és felvág vele az nem túl szimpatikus szóval ha amúgy tetszett az illető akár el is veheti a kedvem mindentől. 19l
2016. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálunk van a családban egy g-wagen, azt szokták nézni a kispi..ák, de aőám régi kocsija, amit megkaptam az egy e60 bömi, azt sokkal több nézi.. fene érti a nőket.. egyik 5 a másik 30 jelen esetben, mégis az 5millás bömire izgulnak jobban.
2016. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nekik csak a menő autók számítanak akkor én rácsesztem mert a motorokat szeretem.
2016. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából újra kell gondolnom a kérdést, mert az nagyban szélesíti a spektrumot, hogy megdolgozott-e érte az illető, vagy a feneke alá tolták-e az autót. Így most jelen kérdéshez tegyük fel, hogy megdolgozott érte, mivel az apámgazdag srácokkal kár is foglalkozni.
2016. szept. 26. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az autó számít, soha nem èrtettem hozzájuk, sem a motorokhoz, de aláírom, van ami jól nèz ki, sőt. De nem számít semmit a számomra hogy egy 20 èves srác milyen menő verdát vezet, mert ha kialakulna valamifèle kapcsolat köztünk, akkor a szemèlyisège miatt, nem pedig a kocsija miatt lenne. Nem èrtem azokat akik a kocsijukkal akarnak felszedni lányokat. Na de mindegy , a kèrdèsedre a válaszom: semennyire.
2016. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!