Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés
Új suliba járok, ahol megtetszett nekem egy fiú,megtudtam a nevét,bejeöltem Facebookon, belájkolta a profilképem. Eddig semmi hiba. Na de a hülye barátai azzal szivatták,hogy mivel a Face kidobja a hírfolyamba, ha egy ismerősöd ismerőse lett xy-nak, lehet kommentelni, és ők olyanokat írogattak oda, hogy ő-e az a lány,akiről beszèlt, meg hogy ebből szex lesz. Ezek után ràírtam az egyik haverjára,akivel nagyon règen beszélgettem,úgy 13 èvesen tetszett nekem. Ezek után kitöröltem a fiút,mert akkor eltűnnek végre a kommentek. Ezek után este rámírt a srác maga,elnèzést kèrt,majd nagyjából 4-5 órán keresztül beszélgettünk. Másnap este is rámírt,de két szó után közölte,hogy most ünneplik a rokonja szülinapját,piál,és másnap talán ír. Nem írt,ès ma a suliban nem is köszönt,elfordult,mikor meglátott. Mi lehet ennek az oka? Azon kívül,hogy ez bunkóság volt tőle,mi lehetett benne?

2016. szept. 26. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted bunkóság, hogy ezzel akar úgymond megvédeni a haverjai tapló kommentjeitől?
2016. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy véd meg, hogy megígérte, de nem ír, aztán levegőnek néz?
2016. szept. 26. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

A haverjai csesztettek titeket, egy párnak tituláltak kommentben. Beszélgettetek, de másnapra rájött, hogy hogyha beszél veled, akkor a haverjai nem fogják abbahagyni a csesztetéseket, így arra jutott, hogy jobb neked ha nem is szól hozzád.

Legalábbis nekem így jött le

2016. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A haverja azt írta nekem Facen, hogy ez csak vicc volt,ne vegyem komolyan, és nem hinném,hogy párnak titulálnak minket,hiszen élőben még sosem beszéltünk. Úgyhogy sajnos nem ez van a dolog mögött.:/
2016. szept. 26. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

a párnak titulálnakot viccnek írtam. De nem értetted, így akkor más szemszögből: Viccet csináltak abból, hogy bejelölt. És a haverja is érezte, hogy egy picit messzire ment, ezért kért bocsánatot.

Viszont azért is lehet, mert nem akart csúnyán lekoptatni a fiú, és nem akar több kínos kommentet

2016. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én kitöröltem az ismerőseim közül,így a poszt is automatikusan törlődött. És miután elnézés kèrt ugye a Facebookon, ő kezdeményezte a beszélgetést,megkérdezte,most jöttem-e a suliba.
2016. szept. 26. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Udvariasságból?
2016. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én tuti nem beszélgetnék senkivel hajnali fél 2-ig udvariasságból. De még fél órát sem.
2016. szept. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!