Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség? Merjek találkozni vele?

Figyelt kérdés

Esetünkben 18L-28F a felállás.

Én vagyok a lány, a napokban ismertem meg, a kinézete alapján max 22-23-at mondtam volna, álmomban nem gondoltam volna, hogy 10 év van közöttünk.

Az biztos, hogy érettebb, mint a kortársaim, külsőre is bejön, el is hívott találkozni, mégis valamiért félek.

Nem tudom megmagyarázni, de tartok egy első randitól még "félig gyerekként" egy majdnem 30 évessel. Persze ezek csak számadatok, és a gondolkodása, a tulajdonságai fontosabbak, de mégsem tudom eldönteni, hogy alapból a találkozóba belemenjek-e, igazából tényleg semmi gondom nincs vele, csupán a számok.

Szerintetek? Ekkora korkülönbség nagyon sok?



2016. szept. 27. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
sok
2016. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked a számok fontosabbak, mint minden más, akkor ne, inkább ne találkozz vele.
2016. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
soknak tűnik, de sok ismerősömmel ez van, az én barátom 8 évvel idősebb nálam, de nem zavar.
2016. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
dehogy sok..akik azt mondják, hogy sok, azok valójában irigyek
2016. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem olyan érett, mint egy 28 éves férfi, ezért keres fiatalabb lányokat. Gondolom a korabelieknél nincs sikere, hisz te is mondod, hogy fiatalabbnak hitted.

Próbáld meg, egy találkozásból nem lesz semmi bajod. Ha mégse fog működni, max hamar vége lesz, és ennyi.

2016. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát, határ eset... Nekem volt jóval idősebb barátom. Elvoltunk, majdnem 2,5 évig. Ő szintén éretlenebb volt a kortársainál bizonyos területeken, végül olyasmi miatt mentünk szét, aminek semmi köze a korunkhoz. Nem is a számok miatt akarnálak lebeszélni. De mióta korombeli barátom van... Ég és föld. Annyival lelkesebb, kedvesebb egy 20 éves srác, mint egy 30 feletti... Az idősebbeknek már megvan a maga baja, főleg ha fiatalabbakkal próbálkoznak és nem csak lefektetni akarnak. Lehet a ti kapcsolatotok is tartana valameddig, de szerintem valami gond lesz a fickóval ha nem is derül ki egyből. 1000-ből 1 ilyen kapcsolat működik. De ha bizonytalan vagy, főleg ne csináld, ez mindenre igaz.

18/l

2016. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Valószínűleg egy esélyt adok neki,aztan majd meglátjuk. Ez is igaz, bár szerintem ő sem tudta a korom, de a férfiak nem csinálnak ekkora kérdést a korból.
2016. szept. 28. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
6-os: mert a végtelenségig együtt kellett volna lennetek? a kapcsolatok ilyenek, még ilyen fiatalon, egyszer szétmentek, ahogy a mostani pasiddal is szétfogsz menni előbb-utóbb ;)
2016. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Unalmasak ezek az általánosítások. :D Nem az a kategória vagyok, aki egyik nap még így meg úgy szereti a párját, másnap meg benyögi, hogy mostantól xy-nal jár... :D Ha nekem valami nem tetszik, időben szóvá teszem a kapcsolatban, és igyekszem orvosolni a problémát. Barátom sem fél felhozni, ha szerinte valami gond van. Miután erre sok jóval idősebb sem képes, hidegen hagynak az "úgyis vége lesz" meg egyéb szövegek. Sokat változik valaki fiatalon, de később is történhet olyasmi, ami fordulópont az ember életében jó vagy rossz irányba. Na meg szép is lenne úgy hozzáállni egy kapcsolathoz már az elején, hogy úgyis vége lesz, épp erről dumálok mennyivel lelkesebb egy fiatal, jó esetben... :'DDD ;) Én sem mondanám pár hét, sőt, pár hónap után sem, hogy megtaláltam az igazit. Bele nem élem magam könnyen semmibe, reménykedni lehet, aztán majd kialakul, nem csak rajtam múlik. De ha nem törődöm a meglévő párkapcsolatommal, esélyem sincs magam mellett tartani olyan embert sem, akivel esetleg ellennék még hosszú évekig...
2016. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az is általánosítás, hogy a jelenlegi párod nagyon fiatal és lelkes, ez nem a kortól függ, nem mindegyik fiatal olyan, és az idősebbek között is van ilyen, meg olyan, a kor nem számít, főleg nem akkor ha a lány már felnőtt, 18 éves..persze lehet hogy lélekben csak 15, de az is hogy 28, de egy 28 éves férfi is lehet "lélekben" 18, vagy 23-24..
2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!