Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tolt el magától, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolt el magától, amikor elbúcsúztunk?

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz.

Táborban voltunk. A szóban forgó fiút már akkor észrevettem, mikor felszálltunk a buszra, de ennyivel el is voltam. Aztán valamikor a tábor közepe felé egy keveset beszélgettünk kettesben (csak simán összefutottunk), és attól kezdve rengeteget szemeztünk. Legfőképp reggeli, vacsora közben, meg aztán a buszon is (mert napközben busszal közlekedtünk mindenfele). Egyre többet és hosszabban. Többször is volt, hogy kb 1 percig néztünk mélyen egymás szemébe, majd elmosolyodtunk. De nem mert közeledni, így gondoltam én megpróbálok. Dumáltunk párszor, de keveset, egyszer kétszer megérintette a hátamat, mikor elment mögöttem (de csak azután, hogy én is megérintettem), aztán meg egyszer az arcomat is megsimította egy ujjával meg sokszor rámmosolygott.

Eléggé hosszú volt a hazafele út, így gondoltam, hátha összejön az, hogy együtt üljünk valamikor, miután fellazult a hangulat. Kb másfél órával a megérkezés előtt sikerült is, beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Párszor utaltam rá elég nyilvánvalóan, hogy bejön nekem. Aztán kb negyed órával azelőtt, hogy megérkeztünk volna az ő városukba, felálltunk, ő és a társai pakolászni kezdtek, majd mikor megérkezett a busz, mondta, hogy na, öleljem meg, én meg mondtam, hogy leszállok a buszról, hogy elköszönjek, és akkor. Aztán mikor leszálltunk, mindenki búcsuzkodott, szülők is ott voltak, és mikor odamentem hozzá, adott egy puszit az arcomra, én is adtam, majd mikor közelebb hajoltam, hogy megöleljem, konkrétan a karomnál fogva hátrépp taszított, persze egyáltalán nem durván. Nagyon égő volt.

Nem tudom miért tette. A barátjával beszélgettem, mikor elindultunk buszon, és én mondtam neki, hogy hátha összejön, hogy együtt üljek a fiúval, ő mondta, hogy felejtsem el, mert ilyen szempontból félénk, és neki gyors lenne a tempó.

Talán a korkülönbség lehet a válasz. Ő 13 lett idén, én hamarosan leszek 16. Egyáltalán nem néz ki ennyinek, viselkedésre is érettebb. Talán csak ez volt az, ami elárulta a korát.

Nem egy városban lakunk, de nem olyan messze egymástól. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy ő miért tete azt, amit, vagy, hogy lehet-e valami közöttünk.



2016. szept. 4. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok féle oka lehet , mint például, lehet , hogy a meleg miatt , le volt izzadva, és kellemetlenül érezte volna magát , ha megöleled így.
2016. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a szülei előtt volt csak ilyen. Bár ez tényleg elég gáz lehetett... Jézusom ilyen srácok léteznek...

Na mindegy, hát próbálj meg vele beszélgetni és kisül majd talán valami. De nehogy már a srác féljen ha a csaj közeledik. Amúgy is ritka mint a fehér holló... 18/f

2016. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor mielőtt leszálltunk, miért mondta, hogy öleljem meg?

kint hűvösebb volt, mint bent a buszban.

2016. szept. 4. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Itt nagy valószínűséggel a kor volt a gond. Egy 13 éves fiú nem ismeri még a szokásokat. Lehet, hogy tud egy-két dolgot az ismerkedéssel kapcsolatban, de még nem érett annyira, hogy helyén kezelje a dolgokat. Bár elismerem, hogy a kor nem számít napjainkban, de azért mégis csak másként hat az emberre, ha egy 16 éves lány közelít egy 13 éves fiúhoz. Lehet, hogy később másképp szemléli az ember, de az az érzésem, hogy a szülei se lesznek oda érted, leginkább a korod miatt. Talán még várj egy picit. 1-2 év, és ha még úgy látod, hogy úgy tetszik, meg olyan maradt a viselkedése is, akkor gyertek össze, de addig fognak érni a negatív dolgok, hiszen te érettebb vagy, és csak összezavarod szegényt. Várj még. Azt hiszem, hogy ez lenne a legjobb, amit tehetnél, de nyilvánvaló, hogy te döntöd el, hogy mit szeretnél. Ez csak egy kis tanács volt a részemről. A többit rád hagyom. 19/F
2016. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2-es, ez nekem is eszembe jutott, de mielőtt hozzá fordultam volna, az őccsétől is elköszöntem, beleborzoltam a hajába s elsütöttem a mi kis belső poénunkat, a szüleik meg mosolyogtak és ők is viccelődtek kedvesen, hogy a kissrácnak barátnője lett.
2016. szept. 4. 20:23
 6/8 A kérdező kommentje:

lehet az, lesz, hogy várok. ebbe én is belegondoltam már, hisz az élet pár év múlva is élet marad, addigra meg még érik, még jobban fog kinézni, a helyzetet is másként fogja kezelni.

amúgy meg, kinézetre egyáltalán nem 13, 15-nek nézném. magassabb nálam, belőlem se nézik ki mindig a koromat, mondanak 14-et is.

2016. szept. 4. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még az a kor ahol "gáz" ha az embernek barátja/barátnője van, és a szülők előtt inkább titkolják illetve gáznak tartják - mint azt írtam - na meg hát lányos zavarában szerintem nem is tudta mit akar. Éretlen még, hidd el.

16F

2016. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kérdeztem, hogy volt-e már barátnője, és mondta, hogy igen. szóval velük is össze kellett jöjjön valahogy.

de lehet ez más volt neki.

najó. akkor várok.

2016. szept. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!