Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak megint vagy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak megint vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap ráírtam egy lányra és elég jól elbeszélgettünk. Akkora érdeklődést szerintem még nem keltettem benne hogy ő írjon rám. Szóval az a kérdés hogy ma ráírjak vagy "húzzam"hogy akkor most ne tudja eldönteni hogy érdekelődöm-e iránta, vagy mi van, hogy tegnap ráírtam ma meg nem, és akkor csak holnap... Nem szeretnék nyomulni... Szerintetek?
2016. szept. 29. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Nyomulj.
2016. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá! Mit veszíthetsz? :) Szurkolók nektek!
2016. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki. Nem az számít nyomulásnak, ha beszélgetést kezdeményezel egy lánynál, hanem az, ha a második beszélgetés után már szerelmet vallasz neki és a közös gyerekeiteket tervezgeted.
2016. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp irj, másképp azt gondolná hogy csak egy rossz vagy unalmas kedvedben irtál rá, de próbáld észrevenni azt ha már nem nagyon van ideje esetleg kedve ennyi időt veled irkánli, ha van egy téma próbálj kérdezgetni olyankat tőle amiről vissza bir kérdezni is :) Pl legalapabb a "Hogy vagy?" ugye, azzal visszaszoktak kérdezni : "és te?.." valami ilyenekkel próbálj ötletelni :) Remélem segitettem
2016. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4., Az ilyen "hogy vagy"-tól meg ilyenektől égnek áll a hajam xd Ezek annyira gáz beszélgetések hogy valami hihetetlen xd Beszélgetéssel nekem nincs problémám, még a semmiről is tudok beszélgetni ;D És észreveszem én ha nincs kedve beszélgetni meg le akar koptatni, sajnos van benne tapasztalatom xddd kinek nincs? Na jó lehet valakinek tényleg nincs ;D (most nem azokról beszélek akik annyira király csávók hogy nem utasítják őket vissza) Értem én hogy segíteni próbáltál szval bocsi és köszi... 3. válaszoló, az viszont érdekelne hogy hányadik beszélgetés az amikor már elhívhatom valahova. Mert én ezt elég hamar megszoktam ejteni hogy elhívom beszélgetni és szerintem sokszor emiatt szívom meg... Egyértelmű szerelmet nem lehet addig emlegetni addig amíg nem ismerem, addig meg csak tetszik, bejön és kész... De ezen szerintem nincs mit titkolni... Tudják ők azt. Mondjuk attól is függ mennyire direkt vagy indirekt a beszélgetés amit lefolytattál...
2016. szept. 29. 20:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez meg kicsit hülyeség amit írtam mert ha bejövök neki miért ne jönne el beszélgetni? Ha elutasít akkor egyértelműen tesz rám...
2016. szept. 29. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!