Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint ráírjak vagy inkább...

Megint ráírjak vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm, van egy fiú és vagyok én. Mivel nyáron nagyon jól össze barátkoztunk mi négyen a barátnők keresték a fiú társaságát de ezt a fiú zaklatásnak vette. Tehát most ott tartottunk hogy a fiú csak velem beszélget és csak nekem köszön normálisan.(apropó a fiú nekem tetszik) A fiúra pár napja ráírtam hogy akkor most mi is a baj? mivel ő szabályosan kerüli a barátnőim illetve folyton szívja a vérüket.(lehet hogy most már engem is kerül) erre kaptam kettő darab kérdőjelet majd megkérdeztem mit nem ért. Erre már nem is válaszolt.(amúgy nagyon gyáva tud lenni szóval valószínűleg kerüli a témát) Faggassam tovább és írjak rá hátha végre elmondaná mi baja van vagy hagyjam mielőtt még engem is megutálna?


A másik hogy nem akar velem beszélni ha ráírok, meg úgy általában senkivel sem akar dumálni de én elméletileg tetszem (vagy tetszettem) neki. Sokat bámul engem illetve látom a féltékenységet az arcán amikor mással beszélgetek de amikor oda megyek hozzá bunkózik nem mindig de az elmúlt időben igen. Igaz az csak két alkalom volt de nem értem.Meg ha nem egyedül vagyok akkor sem beszél velem csak ha egyedül vagyok akkor viszont mosolyog viccelődik minden.


a)Jól tenném ha újból ráírnék vagy hagyjam a fr*ancba?

b)Miért viselkedik így?


A tartalmas, megértő, ésszerű válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a) Írj rá szerintem újból, de mindenképpen óvatosan fogalmazz!
2015. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Netán téged is odasorol, mint barátnőidet?

Tudod, madarat tolláról...

2015. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd
2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt írnám. "jó ha nem akarsz róla beszélni, nem kell, csak kérdeztem"
2015. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! =^.^=
2015. jan. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!