Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel beszéltem még napokkal ezelőtt, hogy mi van vele meg a barátjával. Azt mondta történt valami, nem szakítottak ne agódjak, majd elmeséli telefonon. Fel is hívtam nemrég. Elmesélte, és azt mondta neki a barátja, megunta az életét, hogy csak suliba meg gépezni megy. Azt mondta mostantól szociális életet akar élni és egy hónapig nem akar vele beszélni (amúgy még nem találkoztak, csak internet) de nem szakít vele. Hallottam a hangján, hogy szomorú. Szerintetek ezután mi lesz? Bele sem merek gondolni, mi lesz ha megismer egy másik lányt



2016. okt. 2. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiú csak szeretne élni, értem, hogy fáj a barátnődnek, de nem tudtok ezzel mit csinálni. Az ő élete, az ő döntései.
2016. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, csak nemtudta volna ezt járás előtt közölni vele? De am barátnőm nem mondta hogy szomorű, csak éreztem a hangján
2016. okt. 2. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre még csak most jött rá. Mennyi ideje élnek távkapcsolatban?
2016. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rég, nyár vége óta
2016. okt. 2. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Bejött az iskola, és rájött, hogy változtatnia kéne az életvitelén. Ennyi

Hány évesek?

2016. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!