Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek tetszem neki? Vagy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit nem ismerek csak látásból és valamelyik nap rám köszönt én meg vissza és azóta köszönünk egymásnak megmosolyog rám ez mit jelenthet?! (nagyobb városba lakok szóval itt nincs ilyen falusias köszönés mindenkinek vagy hogy mondjam)

2016. okt. 3. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen valamit jelenthet ha tényleg nem ismerted előtte még véletlenül sem. Csak úgy nem köszönne szerintem.Főleg nem egy lány mert ugye a férfinak illik először köszönni. Szóval szerintem jaa tetszel neki azonban szerintem nem fog ennél többel ezt kifejezni szerintem lépj.
2016. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, szemet vetett rád, én is néha ezt csinálom egy fiúval ha csak látásból ismerem és tetszik Xd
2016. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!