Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban vagyok 5...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban vagyok 5 hónapja, de már nem vagyok szerelmes a lányba, de nem "merem" elmondani neki, de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval már 5 hónapja együtt vagyunk persze a nyár minden napját együtt töltöttük kb,de mostanában keveset tudunk találkozni sok minden miatt,és én már nem vagyok belé szerelmes,csak szeretem és ennyi,de nem akarom elmondani neki,mert igyis nagyon sajnálom mert egy új helyen vannak ahol nem is ismer senkit,és mindig sír nekem a telefonba hogy nem akar ott lakni meg csak így én vagyok neki meg ilyenek.
2016. okt. 8. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
érzelmi zsarolás iskolapéldája
2016. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegény biztos nehéz neki. Én is távkapcsolatban leszek ezért kerestem rá én is.. én ezt sosem értettem ha valaki nem szerelmes a másikban "csak szereti" az mennyivel kevesebb..? :((( Nekem is ezt mondja a párom fél éve, ahhoz képest tökjól elvagyunk. :)) Azt mondta szól ha szerelmes lesz akkor lelép hát köszi. De tényleg miért nem becsülik meg a "csak" szeretetet ez gáz mostanában komolyan nem értem!:(

Ha elmondod neki fájni fog neki így is nehéz helyzetben vagytok döntsd el tényleg le akarod-e zárni?? Várj egy kicsit amíg megnyugszik onnantól majd úgyis eldől elég erős-e ez a kapcsolat. Szerintem.

Sok sikert.:) 41/L

2016. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!