Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba a srácba akivel egyszer mar jártam, és én szakítottam vele az baj hogy meg mindig szerelmes vagyok de ő kerül engem mint egy repras embert?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy en rontottaam el és hogy miért szakítottam vele ha meg mindig szerelmes vagyok bele!

De nyáriszunetben szakítottam és mikor suliban megláttam nagyon megváltozott és teljesen más lett....

De mar láthatatlannak néz engem mit csináljak?



2016. okt. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogj egy tányért, törd össze, majd kérj tőle bocsánatot, ragaszd meg.

Ugyan olyan lett?

Ezért kerül...

SEmmit sem tudsz csinálni, elmondod az érzéseid neki max.

2016. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-es teljessen jól le írta.
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo igazatok van csak annyit szeretnek mondani hogy azert a srác is rászolgált hogy szakítsak vele mert közben sok dolg történt és most nem rég kiderült hogy össze jött miközben elvileg velem volt egy barátnőmmel ....
2016. okt. 13. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek vége.Ne szaladj szekér után,mi már nem vesz fel.Keress mást.Az érzés majd elmúlik.Ő már nem szeret téged.
2016. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!