Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek-e neki? Elsősorban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek-e neki? Elsősorban fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Előző tanév végén az egyik iskolatársam elkezdett köszöngetni nekem. Persze, ismertem már őt de valahogy eddig nem került erre sor. Folyamatosan köszöngetett , én is visszaköszöntem. Majd feltűnt, hogy egyre többször látom őt. Eddig szinte soha nem találkoztunk, ezek után pedig szinte minden szünetbe abban a lépcsőfordulóban állt ahol én. Egyszer hallottam ahogy a barátja bátorítja őt hogy merjem már nekem köszönni és végülis meg. Eddig valahogy nem tekintettem másképp rá de ez megváltozott. Észrevettem hogy bámul, ha elmegyek előtte vagy mellette tetőtől-talpig megnéz engem. Azon tanakodtam hogy vajon tetszhetek-e neki vagy ezek csak véletlenek sorozata..vagy talán már elszalasztottam az esélyt?

2016. okt. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, szerintem tetszel neki
2016. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami szivató kérdés? Hogy a fba ne tetszenél neki??
2016. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 #2 köszönöm a válaszaitokat. Szerintetek mennyi idő után fog lépni?
2016. okt. 10. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
2 eset lehetséges :( vagy hamarosan vagy soha
2016. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!