Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még esélyem nála? Elsősorb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála? Elsősorban fiúk válaszát szeretném többi lent

Figyelt kérdés
8 hónapig jártam egy fiúval ma volt hogy 2 hete szakított velem. 4 nappal később találkozott egy külföldi csajjal akivel most szerelmesek. ma találkoztam vele délután. megcsókolt meg hasonlók és mikor elbúcsúztunk azt mondta hogy szeret még meg nagyon hiányzok neki, hogy nem vagyok ott mellette de felejtsük el ezt a délutánt mert hogy bűntudata van. most várjak rá míg vége lesz a másikkal és visszajön hozzám vagy hagyjam a csudába.

2016. szept. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg. ha bűntudata van, tuti szeret.
2016. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keruld el..mi az h varsz, mig massal van, majd ha szakitanak jossz te a kepbe?

Gondolj mar bele kicsit.

2016. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Usd ki a rib it a ringbol es vedd at a helyet
2016. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Gondolj bele, hogy ha ezt a masik csajjal megcsinalja, akkor veled is megtenne. En is voltam ilyen helyzetben, mint te (lany vagyok, bocsi) es hat mit ne mondjak, nem jottem ki belole tul jol. Az eredmenye masfel ev depresszio.
2016. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miután megcsókolt és bűntudata lett azt mondtam neki hogy mondja el annak a csajnak hogy megcsalta velem ˝mert ha szereti megbocsát neki´ de én abban bízok hogy kidobja
2016. szept. 20. 18:51
 6/7 Emberek ***** válasza:
Tipikusan nincs ló jó lesz a szamár is helyzet. Ne menj bele!
2016. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gipsz Jakab #42 ***** válasza:

Hagyd ezt a fiut a puttonyba, szep volt, jo volt, de ennyi, vege, es nem szabad eroltetni mert csak egy eroltetett sz.r lesz ( lasd mit csinaltak a Csillagok Haborujabol is.... ).

Ha negy nappal kesobb mar hude szerelmes egy masik csajba, akkor vagy nala mult mar el korabban es huzta a szakitast, vagy nem volt akkora a szerelem.

Kesobb ha megint szetcsusztok es megismetli magat a tortenelem, verni fogod a fejed a fajba, hogy miert akartal vele anno ujra osszejonni ( tapasztalat, velem ez volt 18 evesen... )

26/f

2016. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!