Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy barátkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van egy fiú osztálytársam akinek van barátnője. A fiúval körülbelül egy hónapja ismerjük egymást hát nagyjából azt mondhatom hogy " haveri kapcsolatban vagyunk" legalábbis az én szemszögemből biztosan! A lényeg hogy az iskola elején ő jött oda hozzám és beszéltünk pár szót mindennapi dolgokról. De ahogyan teltek a napok egyre többet beszéltünk! Ez még nem is volt érdekes számomra de egyik beszélgetésünknél már sokkal jobban közeledett felém és viszonylag a többi beszélgetésünknél is ezt tette. Vagyis meg simogatta az arcom meg ölelt akkor a hajamba túrt és meg is dicsérete a hajam. A következő napokban mellém ült és el kezdte fonni a hajam és volt még olyan is hogy rá dőlt a vállamra többször is,meg fogta a kezem a térdem de volt rá alkalom hogy oda jött meg ölelni de eléggé közel jött. Vannak olyan napok is hogy alig jön oda hozzám és van olyan is hogy keresi a társaságom volt olyan is hogy azt akarta hogy az ölébe üljek, volt olyan hogy mondta hogy szívesen " megtanítana lovagolni." Egyébként nagyon kedves velem és nagyon jól el vagyunk.

De nekem az a fura hogy van barátnője még is így viselkedik velem hogy ennyire közeledik. Fura hisz így nem szokás barátkozni vagy tévedek?!

A barátnője egy is egy iskolába jár velünk és amikor ott van a barátnője akkor nem foglalkozik velem csak köszön és kész de amikor nincs ott akkor már jön is és közeledik felém azaz bent az osztályban és őt nem érdekli a többiek véleménye egyszerűen nem foglalkozik velük még úgysem hogy kapcsolatban van.

Így ezek alapján nem tudom hogy ő barátkozni akar vagy vonzódik hozzám. Mert ha biztosan tudnám hogy mi a helyzet akkor úgy viszonyulnék hozzá. Mert ha akar tőlem valamit akkor az más hisz neki barátnője van és én ezt teljes mértékben tiszteletben tartom! De ha csak barátkozni akar akkor az jó és nem még véletlenül sem állítanám le azért ami nem konkrét szóval rá szólnék rá hogy hé ácsi neked kapcsolatod van kérlek vegyél vissza! Hanem akkor ha barátként tekintenék rá és lehet tovább barátkozni félre értés nélkül! Mi a a véleményetek erről? Szerintetek mi lehet - e mögött?

Köszönöm a segítséget! :)


2016. okt. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Több mint eggyértelmű hogy egy játékost fogtál ki, ezekből tudom:


volt olyan is hogy azt akarta hogy az ölébe üljek, volt olyan hogy mondta hogy szívesen " megtanítana lovagolni." XDD


A barátnője egy is egy iskolába jár velünk és amikor ott van a barátnője akkor nem foglalkozik velem csak köszön és kész de amikor nincs ott akkor már jön is és közeledik felém

2016. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Kicsit ki fejtenéd hogy mit értesz a játékos alatt? :D Szóval szórakozni akar velem?
2016. okt. 9. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan csak szorakozik.

Semmi egyebet nem akar toled.. Eltolti az idot szamara kellemes dologgal mig nem jon a baratnoje

2016. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. okt. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!