Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon de nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon de nagyon tetszik nekem az egyik fiú évfolyamtársam. Szoktunk beszélgetni, de mindig csak a tanulásról meg ilyenek. Szerintetek tetszem neki, vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Mindig ő ír rám, mindig mosolyog, ha meglát valahol, mindig a szemembe néz, hülyét csinál magából csak, hogy megnevettessen, tollászkodik, bocsánatot kér minden kicsiségért, segít mindenben amiben csak lehet. Jahh és írja nekem a puszis meg kacsintós meg nyelvkidugós xD smileyt... de soha nem köszön el. Olyan idegesítő tud lenni, hogy csak úgy otthagy 😬 Ez hosszú lett. ..sorry :3 16/lány

2016. máj. 1. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Baratkozz vele eloszor te is es a kesobbiekben majd elvalik mit szeretnetek.

Bocsi az ekezetekert.

2016. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt teszem már egy éve :/ Valószínűleg nem éppen azt szeretné amit én. De akkor mi a fenének viselkedik így? Amúgy tök csendes srác, éppen ezért vagyok ilyen dilemmában...

Köszi a gyors választ amúgy! :))

2016. máj. 1. 18:59
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem adj neki jeleket én fiúként voltam abban a helyzetben, hogy azt hittem tetszek a lánynak aztán kiderült, hogy mégsem... szóval azóta óvatosabb vagyok. Ha egyértelműen utalsz a dolgokra előrébb leszel ;)

16/F

2016. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az elég kellemetlen lenne való igaz... :))) Akkor próbálok egyértelműbb jeleket adni ^.^ Köszi a válaszod!
2016. máj. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!