Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, mert nem vagyok fent egyetlen közösségi oldalon sem és mert az idősebb pasik vonzanak?

Figyelt kérdés
Gyakorin kivül csak e-mailem van, nem vagyok fent facebookon, instagramon, twitteren, snapchaten, semmin, és csak 25-35 éves férfiakhoz tudok vonzódni. 18 éves vagyok, a fentiek lehetnek az oka annak, hogy senki sem szeret barátkozni velem, aki velem egyidős?

2016. okt. 10. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze hozzá, én is 18 vagyok és a párom 26 éves. Nem használok ilyen oldalakat mert a barátaim telefonon is el tudnak érni. Mondjuk a mostani fiatalság az ilyen oldalakon "él"..Nem vagy kicsit visszahúzódó? szoktál beszélgetést kezdeményezni? :)
2016. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam kezdeményezni, beszélgetni is szoktam, de utána soha nem keresnek meg újra.
2016. okt. 10. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor viszont valamilyen kapcsolat tartási oldalt, eszközt kellene használnod. Mert lehetséges hogy ezért nem keresnek fel.
2016. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Quatermain ***** válasza:
Logikátlan a kérdés, ha te a 25-35 éves korosztályhoz vonzódsz, akkor miért zavar, ha a korosztályod nem keresi a társaságodat?
2016. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Le szoktam adni a telefonszámom, de soha senki sem hív fel úgy ahogy megígéri.
2016. okt. 10. 14:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Hozzájuk vonzódom, de azért szeretnék barátokat, velem egykórú barátnőket, de minden lány startból elutasít.
2016. okt. 10. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Te próbáltad már hívni őket?
2016. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, előfordult hogy hívtam, de mindenki furának mondd a hátam mögött.
2016. okt. 10. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:
irtam neked privátot
2016. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem ennyitől még lehetsz normális, nekem legalábbis annak tűnsz. Én sem használom agyon a közösségi oldalakat (akkor lépek fel, ha nagyon szükséges, magamról nem osztok meg semmit stb.). Talán célszerű lenne kapcsolattartásra létrehoznod valami olyan oldalt amit fent írtál, elképzelhető hogy van olyan ember akinek szimpatikus lennél, csak ma már nem feltétlen a telefonálás a leggyakoribb és legkényelmesebb kommunikáció, inkább a chat. :) Ami természetesen személytelenebb, de emiatt használják sokan, amíg nem elég mély az ismeretség. Talán pont ezért néznek páran rád furcsán.

Azt meg nem is értem, hogy miért lenne fontos, hogy kihez, kikhez vonzódsz. Magánügy.

2016. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!