Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ennyire rajongani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennyire rajongani valakiért?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy színészért,aki több mint 20 évvel idősebb nálam. Megfogott külsőre és belsőre is. Azóta pedig mindenkit hozzá hasonlítok és nem tudom senkire azt mondani hogy igazán érdekel. Tudom,elég szánalmas de nem tehetek róla. Valaki volt már hasonló helyzetben?

2016. febr. 21. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én voltam ugyan így Dove Cameronnal. Állandóan olyan lányt kerestem külsőre mint ő (hát persze nem sok sikerrel) aztán jött egy lány aki teljesen máshogy néz ki mint ő és azóta is boldogok vagyunk :). Nyugi ha jön valaki elmúlik ez a rajongás :)
2016. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehh... én is rajongok valakiért. Teli van rakta poszterekkel a falam, stb.

Ráadásul szinte csak rá tudok gondolni.><

Ha az én szintemen vagy az nem normális, de nem érdekel h mások mit mondanak.

Ez egyenlő azzal h meg akarják mondani mit/kit szeress.

2016. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzek, csak nem egy híres személyért vagyok ennyire oda, hanem egy hétköznapi lányért, aki számomra több, mint bárki más. 19/f
2016. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is ugyan igy vagyok deadpoolal es nem tudok ellene mit tenni, remelem ezt is kinovom... 18/l
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen voltam már. Mind rajzolt (leginkább anime), mind valós személybe voltam már. Egyszer csak elmúlik.
2016. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!