Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15éves vagyok és lány. Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves vagyok és lány. Nagyon bejön egy fiú de nem tudom hogy mondjam el neki. Nemsokára fogunk talalkozni kettesben. Nagyon sok lenne elsőre ey arcra vagy szájrapuszi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább maradj az arcra puszinál, ha már valamit muszáj...
2016. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szájrapuszit úgy, hogy nem kifejezetten randin vagytok, ne... aztán még a végén a suli rajtad fog nevetni, hogy milyen kétségbeesett ki ribizli vagy. Arcrapuszi max., és azt is csak akkor, ha látod, hogy a srác vevő lenne rá, szóval ad jeleket.
2016. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai lányokkal, nem tudják kivárni, hogy a fiú kezdeményezzen.
2016. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!