Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elmennétek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmennétek egy fiú barátotokkal kettesben romantikus helyre meginni valamit?

Figyelt kérdés
Vagy ez már nem fér bele a barátságba, furcsa? Pl. olyanra gondolok hogy borozni este kettesben Duna parton, várban
2016. jún. 20. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Ez már randevú lenne amit mivel csak barát nem biztos,hogy jó néven venném. Persze ha tetszel neki az más tészta. De ha csak barátok vagytok ne így add tudtára,hogy bejön hanem hívd El kerek perec randizni.
2016. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmentem a fiú barátommal inni, voltunk aznap több beülős helyen is, a végére elcsattant az első csók, majd egész este csókolóztunk, rá pár napra ősszejöttünk és azóta is együtt vagyunk 😊 Tehát ez már nem éppen baráti szerintem, amire készültök.
2016. jún. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze h. elmennék! miért, nem az a barátság lényege, h. beszélgetünk egy jót, akár egy ital mellett? nem kell ebből továbblépni, ha nem akarsz.

nyáron, ha egy árokpartra ültök ki egy üveg sörrel, az is tud romantikus lenni...

2016. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán.
2016. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barát = olyan ember, akivel sosem dugnék, sosem lennék belé szerelmes és ez már a megismerkedésünk elején kiderült


Tehát nem, nem mennék el ilyen helyre

2016. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!