Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőm időt kért akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blaustauger98 kérdése:

Ha barátnőm időt kért akkor az azt jelenti hogy szakítani fog? 3 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Na szóval megigértem neki hogy nem fogok cigizni, de volt egy kisebb konfliktusom szüleimmel és becsúszott 1 szál. Ez volt 2 hónapja és barátnőm most tudta meg, és most azt mondja hogy átvertem, és azon gondolkozik hogy van e értelme a kapcsolatunknak. ( 17/F. 17/L)
2016. okt. 10. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha egy cigi miatt ennyire elgondolkozik a kapcsolat értelmén, az elég különös. Persze nem ismerlek titeket, úgyhogy nem tudom mi lesz a vége, de szerintem ezt inkább megbeszélni kéne, mint időt kérni. De persze az is erthető, hogy végiggondolja ezt. Akárhogy is, szerintem már 2 hónapja volt 1 db szál...szóval annyira szerintem nem vészes a helyzet.
2016. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez a kapcsolat ennyire mély és komoly... akkor jobb is ha vége lesz.
2016. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha ma ő nem lép akkor én fogok!
2016. okt. 11. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!