Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy alakult, hogy szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy alakult, hogy szakítani fogunk 3 év után. Együtt élünk albérletbe, és van egy kiskutyánk. Iszonyú nehéz, hogyan tovább? Ki maradjon az albiba? Kinél legyen a kiskutya? 25/N

Figyelt kérdés

Szeretnék maradni, viszont a sok közös emlék, az hogy nem jön többé haza...azért fájna. Viszont annak sem örülnék ha ő maradna és új lánnyal élne,ahol eddig velem.

A másik a kutya. Együtt vettük,konkrétan én kaptam, viszont mivel együtt neveltük fel, sosem volt téma,h kié hisz úgy szeretjük mint a gyerekünket. Mindkettőnknek megszakadna a szíve, ha nem lehetne vele. Szóval nem egyszerű. De az meg hogy hét közben nálam, hétvégén nálad nem megoldás szerintem. Akkor újra és újra találkoznunk kellene. nem váltunk el rosszban,de nem szeretném látni a páromat. Tudnátok segíteni?? Teljesen tanácstalan vagyok!!

A kutyámat nem adnám semmi pénzért, de őt se foszthatom meg tőle


2016. júl. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresnék másik albit, de a kutyát én vinném mivel én kaptam.

Így még igazságos is. Otthagynám neki az albit.

2016. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1# egyetértek. Más lehetőség nincs.
2016. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogy hozzam el a kutyát,amikor ő is őt akarja??
2016. júl. 15. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. A kutya megosztására csak azt a megoldást tudom, hogy kulcsot adsz neki, és mikor nem vagy otthon, elviszi sétálni vagy hétvégére magához veszi. Esetleg megtarthatod te a régi albi kulcsát, és akkor bedobod hozzá a kutyát, amíg ő nincs otthon, de gondolom, a régi albit se szeretnéd látni. Vagy ha kertes házat választasz, elég csak a kertkapu kulcsát neki adnod, a kutyát meg kizárod az udvarra, mikor elmész. Amit még tudok, hogy beadod a kutyát egy rokonhoz vagy szomszédhoz, amikor mész el, és a párod onnét veszi fel. Esetleg "állatmegőrző" nincs a környéken?
2016. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutya azé akinek a nevén van a chip és a törzskönyv (ha van neki). Tudom elég érzéketlenül hangzik, de ez van.
2016. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd belenyugszik. Ha én kaptam ajándékba a kutyát, magasról tojnék rá, hogy ő mit akar.

Esetleg akkor ne vidd magaddal, ha neked teher és gondját viselné.

De nehogy már egy kutyát kelljen megosztani..

2016. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó, nem megosztani kell a kutyát, de nekünk a minden.
2016. júl. 17. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Kutya az olyan mint a gyerek... kapcsolaterősítő, mondván” ha én ki is esnék a pikszisből majd a kutya megmenti sa kapcsolatot” ezúttal

Nem tudta

2018. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!