Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

17 éves végzős gimnazista vagyok. Sportos alkat, bár mostanában lett egy kis felesleg rajtam, ami igazából nem nagyon látszik :D Egyébként focizom. A hajam+szemem barna, viszont az arcom nem tartom valami szépnek. Igazából nyitott vagyok az emberek felé, de csak azok felé, akik egy kicsit is érdekelnek. Alapvetően kedves vagyok, néha túlzottan is.. A külvilág felé nagyon átlagosnak tudok tűnni, de magam irányába, és olyan személyek felé, akikben igazán megbízok, mutatom ki, hogy nem teljesen úgy gondolok a világra, mint ahogy az kiszámítható lenne. Eléggé művészlélek vagyok, de ezt se mutatom ki túlzottan. Hajlamos vagyok magamba fojtani az érzelmeimet, a véleményemet, a gondolataimat, úgy igazából bármit. Talán kimondhatom, hogy ezek miatt, és a szerelmi csalódások miatt depressziós vagyok kicsit. Eléggé társasági életet élek, szeretek bulizni, kijárni a haverokkal, mondhatni úgy élek, mint a legtöbb átlag fiatal..


Ti mit gondolnátok egy ilyen fiúról?


2016. okt. 11. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy + képet mellékelhetnél :))
2016. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írj privátba :)
2016. okt. 11. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Kepet nekem is kuldhetsz hogy teljes legyen a kep :)
2016. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy részed tetszene (a művészlélek feled)

A többi ki tudja, a nagyon bulizós fiúk nálam max barátok :)

16/l

2016. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy, a leírtak alapján. :)

Ha gondolod, küldhetsz képet is.

16L

2016. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!