Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 lányok, mik az alap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 lányok, mik az alap elvárások, és jó pontok egy fiúban?

Figyelt kérdés

15/F


:P



2016. okt. 12. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapelvárás: ne használjon ki, bízzon meg bennem, legyen őszinte, viseljen el engem bármennyire is idegesítő vagyok

Plusszpont: figyelmes, okos, törődő

Van egyeltalán ilyen?

15L

2016. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapelvárás az első által leírtak.

Pluszpont: szereti az animéket, hosszabb haja van, ha szeplői vannak, ha nem zavarja, hogy bújós vagyok.

És persze ha figyelmes, megértő...stb

2016. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alapelvarast hülyeségnek tartom, mert úgyse találok nagyon ilyet... legyen kedves, figyelmes, megértő, okos, aranyos, szórakoztató, ha valamit eltervez minden áron véghez viszi. Legyen türelmes, ugyanakkor sorozat függőség se hátrány. Szeressen őrülten es legyen megbízható. Ezek inkabb jo pontok alap elvárásait nincsenek...bár vannak amik kizáró okok: ne legyen világi bunkó, barom, izomagyú, nagymeno, beképzelt tanulatlan, igénytelen. Nah jah amugy 14/L es tudom hogy látszik... :D
2016. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:P
2016. okt. 12. 17:34
 5/9 anonim válasza:

Legyen értelmes, legyen humora, ne játsza meg magát, értse a cinizmusom, értsen meg, és akkor is legyen velem természetes, ha a haverokkal van.

Külső: ne le

2016. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*Külső: adjon magára, a többi annyira nem lényeges
2016. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs.

En az energiakat erzekelem xD

Ha valakinek kompatibilisek az energiai az enyemekkel akkor osszeillunk ;)

2016. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az alap, hogy ne legyen bunko/lekezelo/nagykepu senkivel, es ne jatssza meg magat meg a haverjai elott se. Legyen igenyes, kedves, torodo, megerto, spontan, vicces es viselje el a hulyesegeimet (mert van boven :D )

Es plusz pont, ha erdeklodik azok a dolgok irant amiket en is szeretek (pl. amerikai foci)

Van ilyen egyaltalan?

15/l

2016. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kívül belül legyen emo
2016. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!