Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mióta pasija van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mióta pasija van, le se sz. R engem, kb. egy éve. Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy most kevesebb ideje jut úgymond rám, de ő azóta felém sem néz. Nincs egy fél délutánja vagy egy szabad órája, komolyan azóta egyáltalán nem volt közös programunk, addig meg mindenhova együtt mentünk. Facebookon is csak akkor ír, ha kérni akar valamit, akkor persze jó vagyok. A paijával sem találkoztam, de nem tudom engem szégyenl vagy a barátját előttem.
2016. okt. 14. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Blokkold le hogy ne tudjon üzit küldeni akk már gondolom gondolkodna hogy miért csináltad
2016. okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz! Hívd el te valamilyen programra azzal az ürüggyel, hogy már nagyon rég volt közös programotok. Találj ki olyat, ami mindkettőtöknek tetszik.


A blokkolást nem fogja érteni. Csak rontasz a helyzeten.

2016. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltsagot, es majd ha szakit a pasijaval majd keresni fog te mrg szard lr ugy ahogy o teged
2016. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én próbáltam párszor hívni ide vagy oda, de tényleg még fél órája sincs rám, vagy vissza se ír. Felfordul a gyomrom, hogyha kérni szeretne valamit, akkor persze jó vagyok neki. Amikor nekem volt barátom meg állandóan lek..vázott, mások előtt is. Az előző barátjával is ez volt, hogy amíg jártak ugyanez, mikor szakítottak, akkor persze mindenhova velem akart menni, őt se mutatta be nekem. Biztos, hogy szégyell engem.

Arról nem beszélve, hogy amikor összetörte a telefonját, otthon azt hazudta, hogy én voltam, hogy ne szidják le. Az én szüleim ezerszel szigorúbbak, de ezt még én sem mertem volna megcsinálni.

2016. okt. 14. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez milyen ismerős... -.- Egy csajjal barátkoztam a suliba mert olyan magányos volt, fél évig sírt nekem, hogy annyira egyedül van, folyton vele lógtam pedig én is akkor jöttem össze egy sráccal, aztán talált magának valakit azóta meg le se szar. Egy pár alkalommal még bíztam benne cserben hagyott. Szóval megmondtam neki, hogy én többet nem fogom keresni, írjon ő ha meg akarja beszélni dolgokat. Fél éve nem beszéltünk. Na ennyit erről...

A barátság ugyan úgy mulandó mint egy párkapcsolat, és sokszor szerintem egy barátba sokkal nagyobbat lehet csalódni. Mert a párkapcsolatok jönnek mennek, bármi közbe jöhet, egy barátról meg azt hisszük hogy mindig mellettünk lesz, pedig a nagy szart.

2016. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!