Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú. Aki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nixie.01 kérdése:

Tetszik egy fiú. Aki a legjobb barátnőm pasijának a legjobb haverja és a barátnőmmel is jóban van. A barátnőm és a pasija össze akarnak hozni vele, de Ő ugyan úgy megölelte a barátnőmet mint engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állítólag én is tetszem annak a fiúnak, de nem értem, hogy miért öleli meg a barátnőmet is... Én értem, h jó haverok, de azért na.

#fiú #lány #ölelés #tetszik #barátnő. barát
2015. márc. 30. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyen féltékeny kirohanásaid vannak, akkor inkább ne kínozd szegény fiút.
2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mifelénk úgy van, hogy ha egy lány kb 1 hónapja ismer egy srácot és bírják egymást akkor öleléssel köszönnek.
2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem sincs abban semmi ha megöleli a barátnődet. Jóban vannak és így köszönnek egymásnak. Ne legyél féltékeny, nem éri meg;) Inkább próbálj meg közeledni a srác felé és kérdezz rá h van-e köztük valami.
2015. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Téged is ölel, őt is öleli, ez nem "szerelmi ölelkezés". Pláne, hogy a barátnődnek van pasija, és gondolom, előttük is ölelkeznek. Vagy szzerinted az szerelmi háromszög, és most akarnak egy szerelmi négyszöget? :D
2017. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!