Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Tetszik egy lány. Honnét tudjam hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de nem tudom mit tehetnék. Legszívesebben megcsókolnám ha ketten vagyunk. Az egyik legjobb barátnőm. De azt hiszem, hogy ő a fiúkat szereti. mit tehetnék? Hogyan tudhatnám meg, hogy érez-e valamit irántam? Vagy esetleg mivel érhetnél el, hogy belémszeressen?

15/l



2016. okt. 14. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem homoszexuális, nem érheted el semmivel ezt és nem is érdemes próbálkozni. Ezt nem lehet ráerőltetni senkire.
2016. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

2 verzió lehetséges. Az egyik, hogy ez inkább plátói "szerelem", "szerelem szerelem" helyett, a másik, hogy a másik csajban is van homo/biszexuális hajlam, csak gátlásosabb (még) etéren.

Szerintem hívd el valahová, majd amikor ketten vagytok fogd meg a kezét, esetleg simítsd meg az arcát: ennél jobban nem lehet kifejezni a szándékodat.

Bátorság! Sokkal jobb kockáztatni, mint azon tépelődni "mi lett volna ha..."

2016. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Egyet elfelejtettem mondani. Osztálytársam is, és még 4 évig az, szóval nem nagyon merek kockáztatni. Ha nem az osztálytársam lenne, talan könnyebb lenne..
2016. okt. 14. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Én csak annyival egészítem ki, hogy ha engem fogdosna és simogatna egy azonos nemű, eléggé bepöccennék. Nagyon bántana hogy homokosnak gondol, és a fizikai érintés a határ átlépése. Ha bármi módon is meg akarod ezt közelíteni, akkor én ezt kerülőmondatokkal érném el, pl csajos estén csak úgy megemlítenéd hogy tetszett -e már neki lány, vagy volt már hogy megcsókoltál volna lányt, és a reakciójától függne hogy mi a következő lépés.

De ismétlem, ha elutasító akkor nem szabad erőltetni.

2016. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha neki nem jönnek be a lányok akkor nen tudsz mit csinálni. De hozz fel valami témát ezzel kapcsolatban vagy említsd meg a leszbikusokat és majd látni fogod hogy reagál.
2016. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

"Nagyon bántana,hogy homokosnak gondol"

Uram isten... Ne kezeljük már úgy a homoszexualitást,mint valami betegséget. Bántson az,ha valaki bunkónak/idegesítőnek/stb tart,ne az,ha egy veled azonos nemű diszkréten megsimítja a kezed. Ja,és ez a nem legideálisabb reakció esetén elintézhető annyival,hogy bocsi,véletlen volt. Ha valaki tényleg teljesen akaratlanul hozzád ér,egyből azt hiszed,hogy ki akar veled kezdeni?


A kérdésre válaszolva,szerintem is csak hozd szóba ezt a témát. Egy csajos beszélgetés keretében simán kipuhatolhatod,hogy mi a helyzet. Abból pedig,hogy erről beszélgettek,nem lesz sértődés vagy veszekedés.

2016. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

"Uram isten... Ne kezeljük már úgy a homoszexualitást,mint valami betegséget. Bántson az,ha valaki bunkónak/idegesítőnek/stb tart,ne az,ha egy veled azonos nemű diszkréten megsimítja a kezed."

Tudom, hogy ma már szinte tilos úgy gondolkodni ahogy én, de ettől még fenntartom magamnak a jogot, hogy ne tetsszen, ha homoszexuálisnak néznek és túllépnek egy határt. Kéz -és arcsimogatás? A privát szférám megsértése. Ebbe a szférába azt engedek be akit akarok. Ha erre nem adtam jelet, akkor NEM akarom. Neked egy diszkrét kis simogatás, nekem durva sértés.

Pont ezért nem fér bele nálam az se, hogy azonos vagy különböző neműek "lekapják" egymást váratlanul, anélkül hogy a másik erre jelet vagy engedélyt adott volna. Az, hogy neked tetszik valaki, nem jogosít fel a másik privát szférájának megsértésére.

2016. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, és megmondom.
2016. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit is tennél, tudd meg, hogy van-e benne bármiféle hajlam, hogy lányokkal legyen. Ezelőtt ne kezdeményezz semmit, mert rosszul jöhetsz ki a dologból.
2016. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem ez csak kivancsisag nalad is mint sok tininel.

En mar smaroltam lannyal, pedig en is lany vagyok, nekem jol esett nagyon es hetero vagyok. Neha jo ezeket kiprobalni. Irhatsz nyugodtan amugy. :)

2016. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!