Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan vicces kérdés: egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan vicces kérdés: egy lány azt hiszi bejövök neki, de nem tetszik egyátalán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval,régebben jóban lettem egy lánnyal, le is szögeztük az elején, hogy csak barátság lesz. Tök jó barátok voltunk, sokat beszéltünk. De valaki elkezdett egy pletykát, hogy nekem bejön xy,(a bizonyos személy)gondolom mert egyre többet beszéltünk, meg ilyenek. És neki elmondta valaki, és azóta kb szóba se áll velem. Nem tudom miért, nem keres meg semmi. Pedig nagyon jól elvoltunk. Ha meg ráírok, akkor meg leráz, hogy bocsi nem érek rá, vagy vissza se ír.

Szóval mit tegyek? Ő volt a legjobb lány barátom akivel mindenről lehetett beszélni :/


2016. aug. 31. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Rossz a kérdés
2016. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Írd meg neki te idióta. Írd meg " nem tetszel, csak pletyka ". Mi olyan nehéz ebben???
2016. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Tisztázd vele.
2016. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocs kihagytam, hiába írom meg neki, nem érdekli és ugyanúgy ignorál
2016. aug. 31. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, ha ignorál, akkor minek kell neki irkálni? :D
2016. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jó barátok voltatok, ebben a helyzetben nem ignorálna. Próbáld meg tisztázni, ha nem akarja, hagyd az egészet. Nem ér ennyit.

18/L

2016. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tobbet akart azt hitte lehet vlmi rajott hogy kapufa esezert ignoral
2016. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is neki jösz be te...csak már nemtudja mire fogni :'D
2016. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!