Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, melyik az izgalmasabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik az izgalmasabb?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni,hogy melyik úton induljak.Igazából még keresem magam,és fogom is sokáig,viszont a külsőmmel szeretnék végre valamit kezdeni,ami én vagyok. És amiben nem tudok dönteni,az a hajam. Nagyon sok hajam van,gyönyörű szép. Most abban a semmilyen állapotba van,és ez a legrosszabb. Nem tudom eldönteni,hogy növesszem,vagy inkább rövidebbre vágassam.Volt már nagyon hosszú hajam,mindenki a csodájára járt,de mégsem állt olyan igazán jól. Levágattam,elveszett az egyetlen "szép" dolog rajtam,viszont jól állt. A hosszú haj inkább ártatlan,kislányos,a rövidebb pedig nőiesebb. A hosszú hajamat kibontva soha nem hordtam,mert nagyon rossz volt,ahogy az arcomba lógott,néha 2 hetente csináltam belőle valami különleges frizut.Rövid hajamat sem gyakran hordom kibontva,de lényegesen többször,viszont ezt sem érzem,hogy úgy igazán én lennék. (Szívem szerint levágatnám a hajam kopaszra.)

Szerintetek? Egy hosszú,különleges haj,vagy egy rövidebb,átlagosabb haj?


2016. okt. 15. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hosszú haj!
2016. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amelyikben jobban érzed magad
2016. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kicsivel váll alá, mellig érő, vagy kicsivel mell alá érő ezek mindegyik jók szerintem.
2016. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszú
2016. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"a rövidebb pedig nőiesebb"


Na ez pont hogy fordítva van. :D Én azt mondom, hogy egy lánynak legyen minimum vállig érő haja, de a hosszabb nekem jobban bejön. Ha kiengedve hordja, az különösen, bár nem tudom, téged mennyire zavar hogy belelóg az arcodba.

2016. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább hosszú legyen a hajad.
2016. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra a rövid haj abszolút nem nőies, úgyhogy... bármilyen lehet, tényleg bármilyen, de rövid ne.


Mellesleg, neked kéne megtalálni azt a külsőt, amivel elégedett vagy. Mi még csak azt sem tudjuk, hogy nézel ki egy-egy hajtípussal.

2016. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a rövid a bejövősebb :)

De ha nem kibontva hordod akkor nem elég rövid ;)

2016. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják, a hosszú szép, a rövid cuki.
2016. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi all jol.

Nekem is evekig volt hosszu,majdnem derekig ero hajam. Szerettem,azonban olyan semmilyen volt. Olyan 13 eves korom korul levagattam rovidebbre,mell folott er kicsivel. Mindenki dicseri,es szerintem is jobban all. Ez olyan koztes megoldas,nem fiusan rovid,de nem is kifejezetten hosszu. Ilyesmit probaltal mar?

2016. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!