Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok latjatok egy lanyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok latjatok egy lanyon hogy cigany hogyha szepen oltozkodik es normalisan viselkedik? Ha igen hogyan tudjatok?

Figyelt kérdés
es ha igen akkor erdekel titeket h cigany?
2016. aug. 24. 17:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Észre lehet venni általában, engem sose zavart, ismerek gyönyörű szép cigánylányokat, akik adnak magukra, és értelmesek is. Bárcsak lenne náluk esélyem :D...de szerintem az embereket az is visszatartja egy ilyen kapcsolattól, ha önmagukat nem is zavarja h cigány/nem cigány a csaj, de azt gondolják, hogy a környezete majd mit szólna hozzá..engem nem érdekel
2016. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Általában a bőrszín elárulja, engem nem zavarna, de a családom nem örülne neki
2016. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
iigen meg a csalad hogy mit szolnaa :/ sok sajnos a felnot ember olyan 30 felett akik ugycsinalnak mintha sokat szamitana hogy cigany vagy nem az illeto :/ hahah
2016. aug. 24. 18:06
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Észre lehet venni könnyen szerintem. Vannak lány cigany ismerőseim. Viszonylag normálisak, szépek, de engem zavarna. Ez van. Nem tehetek róla, így lettem nevelve. Család nem örülne neki.
2016. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
A bőrszíne alapján lehet látni. Önmagában engem nem érdekel, hogy cigány, de ha komolyabb kapcsolat alakul, akkor gyorsan lecsekkolom a családját, és ha gázosak, akkor lépek, mert nincs szükségem arra, hogy egyszercsak ötvenfős csordák jelenjenek meg a lakásomnál valamilyen "félreértés" miatt. Ha a család is normális, akkor nincs gond.
2016. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát a bőrszíne árulkodó, könnyen észre lehet venni. Én speciel sosem járnék ilyen lánnyal, bármilyen igényes, nem vagyok rasszista típus, de enngem taszítanak.
2016. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
a viselkedése mindent el árul ahogy a mondás tartja a vár nem válik vízzé
2016. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
* vér
2016. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ha normalisan viselkedik!! leirtam a kerdesben.
2016. aug. 24. 18:16
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én már válaszoltam a kérdésedre, direkt kihagytam belőle, hogy viselkedés alapján is fel lehet ismerni, nem akartam h félre értsd és rosszindulatúnak tartsd a válaszom. pedig kicsit más a viselkedésük, ami nem feltétlen rosszat jelent. szerintem részeg tengerész se azért mondta.

2016. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!