Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban zavar hogy szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar hogy szűz vagyok az osztályomban. Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

16 lány van az osztályomban.. én meg másik 2 lány még szűz. A sportszoba öltözőbe mindig ez a téma. Szerencsére csak 2 lány volt olyan hogy "bebaszcsizva" veszitette el, a többiek rendes körülmények között. És mostmár kezdem cikinek érezni hogy nem tudok beleszólni a témába. Szerintetek is ciki?

17/l


2016. okt. 16. 13:08
 1/10 anonim válasza:
Nem ciki.
2016. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy ez a téma állandóan.

Nem vagy lemaradva semmiről, nem divatból lell AZT.

2016. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit próbálom a szituációt elképzelni...szeptember 1-je, jön be tanár....leül....és felteszi a kérdést: Ki szűz még lányok?

Szóval én nem tudom hogyan és miért kell a másik orrára kötni ki szűz és ki nem.

Nem ciki, az ciki hogy ez ott a fontos köztetek.

2016. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyugi nem ciki inkább örülj mert te még különleges vagy;)

Én is szűz vagyok és mindig ezt mondják nekem is hogy ha megjön a nagy ő akkor vele lesz az első ;)

17f

2016. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.Ha még nem érzed azt,hogy akarod vagy nincs még kivel akkor semmiképp ne.Ha csak azért megteszed mert azt érzed,hogy ciki akkor kéöbb bánni fogod amiért elsietted.
2016. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a ciki a világra nézne, hogy ezt is kínosnak kell már érezned a környezeted miatt.


Ilyen emberekre nem érdemes figyelni, olyanra aki részegen dugatja magát, végképp nem. Nem ettől lesz több az ember, sőt...

2016. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, azok a dolgok számítanak "menőnek", amit a legalja emberek is tudnak csinálni. Azok az emberek, akik az életben semmit sem értek el, egyszer csak kikiáltották, hogy mostantól az a menő, ha valaki 17 évesen szexel, iszik, cigizik, füvezik, satöbbi. Mert erre még ők is képesek. Ha a másik hármat nem is (gyakran) csinálja a legtöbb ember, azért a szüzességét mindenki elveszíti egyszer.

Szexelni akkor kell, ha közel kerülsz valakihez, megbízol benne és működik a kémia (azt nem mondom hogy várni kell az igazira stb, mert az nem egészen reális). És ha érettnek érzed magad, illetve kívánod őt. Mert amúgy fogadni mernék, hogy van olyan a nem szűz osztálytársaid közül nem is egy, aki az igazi szexualitásnak a közelében sem járt még, csak attól érzik magukat nagylánynak, hogy valaki megdugta őket.


Ja és egy megnyugtató tény, nálunk 18 (nem ronda) lány van az osztályban, és majdnem mindenki szűz még. Szóval nem vagy ciki, csak a te környezetedben több a megfelelési kényszerrel küzdő, magát felnőttnek érző csaj.

2016. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc? Nehogy már a többiek szabják meg hogy hány éves kortól kell elveszíteni a szüzességet. Ha te még nem érezted úgy hogy készen állnál erre, ezzel semmi baj nincs. Fiatal vagy még. Nekem van olyan haverom aki 24 éves és még szűz. Ő ezt vállalja, de emiatt egyáltalán nem "kis" ember a baráti társaságunk tagjai szemében, mert normális, jó fej, értelmes srác. Mi nem az alapján választunk barátot hogy hány lánnyal volt eddig. Vállald hogy szűz vagy, ebben semmi rossz nincs. Sőt, szerintem erény!


24/F (aki túl van már pár lányon)

2016. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leírták a lényeget...


+1


Nőgyógyász vagy? Megvizsgáltad őket szűzek e? ... Csing csing, egyik másik nézett egy kis XXX-et és szakértőnek hiszi magát.


+2


A hártya a sport következtében is eltud szakadni, lásd kézisek esetleg atlétikások.

2016. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A válaszokat nem olvastam el, úgyhogy ne hari, hogyha ugyanazt írom le, mint az előzök.

Nos mivel én egy korodbeli fiúcska vagyok, és volt már ilyen-olyan kapcsolatom, ezért én azt mondom, hogy ez egy olyan dolog mint a cigizés. Valaki szerint menő, valaki szerint nem. De ez inkább egy becsülni való dolog, amit szerintem mindenki inkább "cikiz". Tegyük fel, ha adott egy lány, és megtudom, hogy szűz, akkor az teljesen átrendezi bennem a róla alkotott véleményem és sokkal szívesebben akarom megismerni és nem pár "randi" után valamelyikünk ágyába kikeveredni. Úgyhogy részemről teljesen pozitív dolog, ha egy lány szűz.

2016. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!