Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek hogy békén hagyjon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy van egy osztálytársam aki folyton szekál es totál belém van zúgva ! Már szerelmes levelet is csináltatott ( a barátnőimmel , azért mert ok tudjak , hogy miket szeretek ) tehát biztos a szerelme . Nekem nem tetszik , túl magas és az osztályból a legrosszabb ! Mit tegyek hogy leszálljon rólam ? Megkeseríti a mindennapjaimat ! Borzasztó . Legyszives segítsetek ... A válaszokat előre is köszönöm

2015. szept. 13. 15:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
túl magas xd az igen, pedig állítólag az álompasi magas xd
2015. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki h nem akarsz tőle semmit

hány éves vagy?

2015. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy értékeled, hogy mer kezdeményezni, és, hogy ennyire kedves próbál lenni, de te sajnos nem tudod viszonozni a szetetetét, így nem lehet köztetek semmi. De ne úgy, hogy megbántsd, hanem, finoman.
2015. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
fogazzál és majd kiábrándul.
2015. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mindennel próbálkoztam , csapódtam a verekedősökhöz ( mert nálunk vannak ilyen lányok ) , a hisztisekhez ( mindenkinek az agyára mennek ) de semmi ! Mindig ez van , Ja es 11 vagyok
2015. szept. 13. 19:37
 6/28 anonim ***** válasza:

Tinik :D

Bezzeg a mai 16 éveseknek meg már a magas rosszfiúk kellenének, ilyet :D

"Nem akarlak megbántani, de nem szeretnék tőled semmit, mert én nem érzek úgy ahogy Te"

Csak egy szépen megfogalmazott visszautasítás, van még ezer másik is :D Csak normálisan fogalmazz és ne legyél bunkó, ronda dolog ilyen helyzettel visszaélni.

2015. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Koszi ! De ez azért mar rohadtul sok : szerelmeslevél ?! Ide se adta mert tudta hogy az első mozdulattal a kukában landolt volna !😀😀😀😀
2015. szept. 13. 20:28
 8/28 A kérdező kommentje:
Ma odaszoritott a vállához es olelgetett ! 😡😡😡😡😡 borzasztóan idegesít ! Olyan hülye ! A leckét se csinálja meg , utánna meg rám haragszik ha beírom neki a feketepontot ( az én feladatom beírogatni ) . Ja meg a legjobb barátnőm ( a verekedős ) , megverte a srácot . 😁 ( ma )
2015. szept. 14. 14:27
 9/28 anonim válasza:
Csak szolj neki , hogy akadjon le.. Hagyd figyelmen kivul :)
2015. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam ! Elmondtam szépen , utánna ( másnap ) puszikat küldött ! Nem akad le . Borzasztóan gázos !!!!😐
2015. szept. 14. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!