Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar az titeket, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar az titeket, ha egy fiú nagyon vékony?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 183 cm magas és 63 kg. Szüleim mindig mondják hogy nagyon vékony vagyok, lehetséges hogy ez is egy ok lehet hogy nem jön össze a dolog lányoknál?

2016. okt. 16. 21:26
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Kétlem. 16 vagyok, 185cm, 61kg. Vannak nálam vékonyabb osztálytársaim, még is van barátnőjük.
2016. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Stark2000 ***** válasza:

*Ne haragudj, nem lány vagyok, de hátha hasznos volt a válaszom. :D


16/F. - 1#

2016. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, hasznos volt, köszönöm :)
2016. okt. 16. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. az tud zavarni, ha gebe. Mármint ha nem csak nagyon vékony, hanem egyenesen kiállnak a csontjai. Az nem tetszik. De ha csak vékony, az nem probléma. Mondjuk magasságnál elég válogatós vagyok, 155 centisként nem szeretnék olyat magam mellé, aki mellett törpének nézek ki... (14/L)
2016. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, mai lányokat nem zavarja. Az én időmben még számított hogy egy férfi sportosan nézzen ki, legyen kiállása. Mára ez az igény többnyire elmúlt.


28F

2016. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, de tudnám szeretni. Ettől még lehet valaki 10-ből 10-es külsőre. Szóval ez nem von le belőle. Csak se annyira sovány, se annyira husi ne legyen valaki, hogy sajnáljam. Ja meg a "természetellenesen" izmost se találom olyan szépnek. Ha nem "férfiasodik be" alkatra, az nem baj, hát olyan a genetikája. Ettől még bejöhet nekem pl valaki. Ismerek is ilyet, aki már 38 éves, de kisfiús maradt az alkata, de szerintem így is tök jól néz ki, külsőleg tök vonzónak találom. Egyébként nemtom, én asszem, sokan azért keresnek talán alfahím-szerű pasit, mert hogy valahogy az van benne a tudatukban, hogy tudja megvédeni az egész családot, az látszódjon rajta. Meg hát amúgy tényleg nem olyan szép szerintem, ha kisfiús vékony marad valakinek az alkata, de arról nem tehet, az genetika. De ha már csontos, mert nem eszik rendesen, pedig lenne rá módja, hát az úgy már nem tetszik. Aki direkt tudom, hogy éhezteti magát. De az a lényeg, hogy nem baj, hát így néz ki , ilyen adottságilag, ozt cső, de ettől még lehet valaki jó pasi, az alkat ilyen szinten nem von le, csak amiket fönt leírtam, azok nem szoktak tetszeni.
2016. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 az olyan alacson lanyok a legcukibbak :p


Kerdezo: hat figyelj ne neved magad vekonynaknolyan alakkal ebbol indulj ki 180cm 50kg-es nem tudok hizni sehogy. A te sulyod meg nagysagod miatt nem kell aggodni :)

2016. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem zavar de legalábbis ne legyen nálam vékonyabb
2016. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én se lány vagyok, de!

Mondok neked valamit, amit és amire a lányok nem igazán figyelnek SŐT!

A lényeg legyen egy srácnak fizikai ereje, mert az elkövetkező jövődbe nem tudhatod mi kerülhet eléd, mibe kell belevágnod stb.

Mit kell csinálnod..Például kemény fizikai munkát végezni stb.

És hozzáteszem azért, ha valakinek sportos testalkata van annak növelődik az önbizalma is. És hidd el a lányok pontosabban a Nőket is jobban fogod érdekelni.

Az erő sokat számít!

2016. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a kinézet számít, hanem az erő, és a fizikai kitartás, amit csak edzéssel tudsz elérni

A fölötte lévő szintén!

19/F

Nekünk férfiaknak sok mindennel tisztába kell lenni, mert sok mindent nem tudnak a nők velünk kapcsolatban.

Az lehet, hogy sok lányt nem zavar, de egy kis idő után saját magadon észreveszed, hogy el kell kezdeni..Az erős jellem miatt. Egy gyenge vékony testtel, kevés olyan ember van akinek stabil erős jelleme lenne. Még, ha azt is hiszik, hogy az.

2016. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!